7. rocznica ślubu Kasi Cichopek
East News

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel świętują 7. rocznicę ślubu! Zobaczcie romantyczne wideo!

7. rocznica ślubu Kasi Cichopek
East News

To już 7 lat! Tyle minęło od jednego z najpiękniejszych ślubów w polskim show-biznesie - Kasi Cichopek i Marcina Hakiela! Para pobrała się w 2008 roku w Zakopanem. Na przyjęciu weselnym w trzygwiazdkowym hotelu pojawiło się mnóstwo gości, jednak wszyscy i tak zwracali uwagę na piękną aktorkę!

Zobacz także: Cichopek najlepszą polską mamą. W rankingu pokonała Sochę i Muchę

Kasia, z okazji rocznicy ślubu, na swoim blogu opublikowała wzruszający wpis:

Dziś jest wyjątkowy dzień… w tym dniu 7 lat temu zdarzyło się w naszym życiu coś absolutnie wyjątkowego! Wzięliśmy ślub! Chociaż taki dzień jest niepowtarzalny i jedyny, to najważniejsze dzieje się przed nim i po nim. Przed poznajemy się, zakochujemy, deklarujemy i postanawiamy razem iść przez życie, budujemy więź. A po – tu naprawdę zaczyna się wyzwanie. Piękne, pełne wrażeń, może nie zawsze idealne, ale nasze wspólne życie, dbanie i ciągłe zabieganie by uczucie nie wygasło. Wiem, że brzmi to wzniośle, ale tak właśnie ma brzmieć, bo kiedy, jeśli nie w rocznicę ślubu powiedzieć sobie, że tak dobrze nam razem  - czytamy na stronie aktorki 

Fani gwiazdy mogą również obejrzeć romantyczny taniec w wykonaniu gwiazdy i jej męża, Marcina Hakiela!

Kasi i Marcinowi życzymy dużo miłości!

Zobacz: Dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela na obozie tanecznym. Idą w ślady swoich rodziców?

 

Ślub Kasi Cichopek i Marcina Hakiela w Zakopanem:

7. rocznica ślubu Kasi Cichopek

Niedawno Kasia i Marcin otworzyli kolejną szkołę tańca! (to już 5. !) Marcin Hakiel świetnie sobie radzi z swoim biznesem tanecznym. W sobotę, 19 września, otworzył już piątą swoją szkołę. Tym razem w Adgar Park West przy alejach Jerozolimskich. We wszystkim wspiera go Kasia Cichopek. Marcin może pochwalić się sukcesami międzynarodowy. Jego grupa hip-hopowa zdobywa nagrody na rożnych występach w Europie.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na otwarciu szkoły tańca

 

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41