Katarzyna Cerekwicka została napadnięta i okradziona
ONS

Dramat Kasi Cerekwickiej! Została napadnięta i okradziona: "Napastnicy bili i kopali"

Katarzyna Cerekwicka została napadnięta i okradziona
ONS

Katarzyna Cerekwicka od kilku miesięcy jest jedną z największych gwiazd biorących udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Piosenkarka, która swoją karierę rozpoczęła w jednym z talent show, zniknęła na jakiś czas z salonów i teraz wróciła z nową piosenką. Cerekwicka postanowiła podbić rynek muzyczny utworem " Między słowami". Zobacz: 9 lat temu rzuciła całą Polskę "Na kolana". Teraz wraca z nowym singlem

Okazuje się, że Cerekwicka ma również za sobą ciężkie chwile. Jak donosi Super Express artystka w dniu swoich urodzin została brutalnie napadnięta i okradziona. Według informacji tabloidu do incydentu doszło w momencie, kiedy gwiazda w towarzystwie partnera wracała z imprezy. Chłopak Kasi Cerekwickiej został pobity a ona sama została okradziona z prezentów.

- Agresywna grupa młodych osób bez powodu zaatakowała mężczyznę stojącego przed lokalem wraz ze swoją dziewczyną i znajomymi. Napastnicy bili i kopali ofiarę, a uciekając jeden z nich zabrał także większość urodzinowych prezentów należących do dziewczyny pobitego mężczyzny- potwierdził kom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej komendy.


Policja zatrzymała już czterech mężczyzn i jak zdradza rozmówca tabloidu, planowane są kolejne. Wygląda więc na to, że Katarzyna Cerekwicka nie będzie miała miłych wspomnień ze swoich ostatnich urodzin.

Zobacz na Polki.pl: Kasia Cerekwicka nagrała teledysk z Wojtkiem Medyńskim
 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17