Katarzyna Burzyńska opowiada o wibratorze
ONS

Dzięki programom śniadaniowym, a także różnego rodzaju wyliczankom, które emitowane są na kanałach lifestylowych wiele gwiazd może przypomnieć o swoim istnieniu. Znani i lubiani występują w nich w roli ekspertów i wypowiadają się na najróżniejsze tematy. Ostatnio w programie "100 rzeczy najważniejszych w życiu kobiety" emitowanego w Polsat Cafe celebrytki poruszyły temat wibratora.

Jak się okazało temat gwiazdom nie jest obcy. Najwięcej na temat erotycznego gadżetu miała do powiedzenia... Katarzyna Burzyńska.

- Każda kobieta albo miała albo mieć będzie wibrator. Oczywiście, przy każdym spotkaniu żeńsko-żeńskim, przy damskich wieczorkach, schodzi gdzieś tama na temat seksu i wibrator okazuje się, że każda ma gdzieś tam upchnięty w szufladzie. Więc rozmawiamy o tym jakiego jest koloru, jaki ma kształt - wyznała celebrytka.


Jak widać, Burzyńska na tematach związanych z urozmaiceniem zabaw w sypialni zna się bardzo dobrze. Aż strach pomyśleć, co jeszcze trzyma w swoich szufladach, bo na pewno nie prezerwatywy. Je trzyma upchnięte w koszyczkach po święconce:Więcej na temat Katarzyna Burzyńska seks erotyka