ONS
Newsy

Bosacka: Polki są bardzo praktyczne. Dla Rusin to nie był komplement

Kinga wyraziła swoje oburzenie

Kanał TVN Style w tym roku świętuje już 10-lecie. Z tej okazji gwiazdy stacji wzięły udział w pięknej sesji zdjęciowej dla "Vivy!", a później świętowały wspólny sukces na uroczystej konferencji prasowej. Temat urodzin nie mógł także uciec uwadze starszego brata TVN Style, czyli telewizji TVN. Podczas ostatniego wydania "Dzień Dobry Wakacje" w studiu gościły Karolina Korwin Piotrowska (prowadząca flagowy "Magiel towarzyski") i Katarzyna Bosacka (gospodyni hitowego "Wiem, co jem").

Obie gwiazdy opowiadały jak wyglądała metamorfoza kobiecej stacji i czego oczekują widzowie po tylu latach. Bosacka, która mieszka na co dzień w Kanadzie, nawiązała do otaczających ją za granicą Polek. Kiedy Katarzyna zachwycała się naszą zaradnością, w dyskusję trąciła się prowadząca wydanie, Kinga Rusin.

Bosacka: Robiąc programy, uczę się sama coraz to nowych informacji razem z moimi telewidzkami. Polki są bardzo praktyczne, zadbane. Wiem, bo mieszkam w Kanadzie, mieszkałam w USA i wiem, że Polka ma czas na wszystko - na przetwory, na paznokcie, na włosy, na zrobienie prania...

Rusin: Same jesteśmy sobie winne. Robimy wszystko, za dużo i nie mamy poczucia czasu.W dyskusję włączyła się Korwin Piotrowska, która kontynuowała myśl Bosackiej:


Chcemy się uczyć, chcemy się rozwijać. Polki nie chcą być kobietami klonami wbrew pozorom, chcą być fajne, w swoim ciele i ze swoją indywidualnością.Z czyją opinią się zgadzacie, Kingi czy Katarzyny

Zobacz: Masłowska: "Rusin mnie oszukała. Mówiła mi słodko, że..."
Gwiazdy na konferencji TVN Style:

Katarzyna Bosacka o mężu
ONS
Newsy
Bosacka nigdy nie mówiła tak o swoim mężu. Zdradziła, co chroni ją przed rozwodem
Szczere wyznania gwiazdy

Katarzyna Bosacka prowadzi hitowy program w TVN Style "Wiem, co jem i wiem, co kupuję". Prezenterka stała się specjalistką od zdrowego odżywiania, która nie boi podważać się innych autorytetów w tej sprawie. Przypomnijmy: Najpierw Guzik, a teraz Rozenek. Bosacka podważa autorytet Perfekcyjnej Mało jednak wiadomo na temat życia prywatnego gwiazdy, która strzeże swojej rodziny jak oka w głowie. Na szczęście w udzielonym wywiadzie dla nowej Vivy! Bosacka zdradziła sporo szczegółów o swoim mężu, Marcinie, który jest ambasadorem RP w Kanadzie i dzieciach. Choć nie chciała mówić za dużo, łatwo wywnioskować, że tworzą bardzo udane małżeństwo: Mąż jest typem kowboja, nie lubi lansu w mediach. Powiem tylko, że miała wychodzić za innego mężczyznę. Więcej nie powiem. Bo jak tu nagadam o wielkiej 18-letniej miłości, a za pół roku się rozwiedziemy, dopiero będzie wstyd. Nic się nie zapowiada. Zresztą u nas jak tylko w chwili złości padnie: "To może zamieszkamy osobno?" , dzieci od razu zaczynają płakać. Mają dobrą strategię. Opowiedziała również o swoich dzieciach: Wie pan, ile jest miłości w naszym domu? Najfajniej ma ten najmniejszy, prawie dwuletni Franek, bo jest obdarowywany przez wszystkich. Często słyszę pytanie: "Jedno dziecko można kochać. Ale więcej? Jak podzielić serce na części?". Miłość jest niepoliczalna. Po prostu się ją daję. W dużej rodzinie miłość dodatkowo się mnoży, ponieważ dzieci między sobą też się kochają. - przekonuje Więcej - w nowej Vivie! Zobacz: Bosacka o programie Guzik: Pozew został złożony do sądu Gwiazdy na konferencji TVN Style:

Katarzyna Bosacka w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
TVN kończy współpracę z Katarzyną Bosacką! W trybie natychmiastowym! Jest oświadczenie dziennikarki
TVN kończy współpracę z Katarzyną Bosacką! W trybie natychmiastowym! Jest oświadczenie dziennikarki

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Władze TVN zakończyły współpracę z jedną z największych gwiazd stacji! Katarzyna Bosacka przez kilkanaście lat prowadziła wiele programów na antenie TVN Style. Widzowie z pewnością doskonale pamiętają, że dziennikarka tworzyła m.in.: "Wiem, co jem i wiem, co kupuję", "Gwiazdy od kuchni" czy "Co nas truje". Ale we wtorek (4 czerwca) stacja w trybie natychmiastowym zerwała umowę z Katarzyną Bosacką! Dlaczego władze stacji podjęły taką decyzję?  Katarzyna Bosacka znika z TVN Przedstawiciele TVN opublikowali w sieci oświadczenie, w którym tłumaczą powody decyzji. Dlaczego umowa z Katarzyną Bosacką została zerwana w trybie natychmiastowym? (...) Przyczyną uzasadniającą decyzję jest wykorzystanie przez Panią Katarzynę Bosacką swojego wizerunku na rzecz innej firmy, pomimo zakazu wynikającego z umowy - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na stronie tvn.pl. Portal wirtualnemedia.pl przypomina, że Katarzyna Bosacka w maju br. została ambasadorką ekologicznych marek OnlyBio i OnlyEco.  Decyzję władz TVN w mocnych słowach skomentowała Karolina Korwin - Piotrowska, która pod koniec 2018 roku zakończyła współpracę z TVN.  Szkoda. Jeden z niewielu nienabotoksowanych alienów, anty sztucznych tworów, jaki się tam ostał. Jeden z niewielu zapalonych, choć pewnie wzbudzających ogromne emocje, zawodowców. Paru reklamodawców, którzy wciskają ludziom jedzeniowy kit, pewnie się ucieszy. W paru firmach strzelają korki szampana. Smutne to. Bardzo;)- napisała na Facebooku.   Do sprawy odniosła się również sama Katarzyna Bosacka! W sieci pojawiło się oświadczenie byłej już gwiazdy TVN. Jak komentuje decyzję stacji? W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN,...

Bosacka krytykuje rząd
ONS
Newsy
Bosacka krytykuje rząd: Kobietom rodzi się trudno. Rodziny nie mogą liczyć na pomoc
Dziennikarka apeluje o zmianę polityki prorodzinnej

Katarzyna Bosacka jest bardzo lubiana przez Polki. Popularność przyniosły jej programy poradnikowe w TVN Style, które od kilku sezonów nie znikają z ramówki. Dziennikarka lubi również zawierać głos w kwestiach społecznych. Zobacz: Bosacka ma coraz więcej wrogów. Kto nie lubi jej najbardziej W swoim ostatnim wywiadzie dla "Party Kids" dziennikarka wypowiedziała się na temat polityki prorodzinnej w Polsce. Bosacka uważa, że w naszym kraju bardzo źle się dzieje. Wszystkiemu winny jest rząd, który nie dba o kobiety w ciąży i nie troszczy się o rodziny. - Polska jako jeden z niewielu krajów w Europie nie ma spójnej polityki prorodzinnej. Kobietom w Polsce rodzi się trudno. bo boją się o pracę, miejsce w żłobku i przedszkolu. Rodziny nie mogą liczyć na pomoc państwa w postaci zasiłków rodzicielskich, refundacji leczenia bezpłodności. Przykład Francji czy Wielkiej Brytanii, gdzie Polki rodzą dużo więcej dzieci niż nad Wisłą, pokazuje, że bez zasiłków rodziny nie będą się decydować na potomstwo. Mówiąc wprost: ciężko pracującym kobietom, a zwłaszcza tym otrzymującym niskie wynagrodzenie, powinno opłacać się rodzić dzieci. Naszym zdaniem Katarzyna Bosacka dotknęła sedna sprawy. Zgadzacie się z opinią dziennikarki? Gwiazdy na konferencji TVN Style:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner