Fryzury lato 2020. Kasia Tusk postawiła na najmodniejszą grzywkę wakacji - to "curtain bangs"
Kasia Tusk / Instagram

Fryzury lato 2020. Kasia Tusk postawiła na najmodniejszą grzywkę wakacji - to "curtain bangs"

Fryzury lato 2020. Kasia Tusk postawiła na najmodniejszą grzywkę wakacji - to "curtain bangs"
Kasia Tusk / Instagram

Kasia Tusk podczas relacji na InstaStories pokazała, jak sama ścięła sobie grzywkę, tzw. "curtain bangs". Blogerka opublikowała nagranie, w którym krok po kroku wyjaśnia, jak zmieniła fryzurę i dlaczego w ogóle zdecydowała się na taką metamorfozę. Musicie zobaczyć, jak prezentuje się odświeżony look autorki bloga Make Life Easier! Kasia Tusk wygląda naprawdę świetnie! 

Kasia Tusk ścięła sobie grzywkę. Jak wygląda curtain bangs?

W związku z pandemią koronawirusa całkiem sporo sław zdecydowało się na samodzielną zmianę fryzury, czy koloru włosów. Jakiś czas temu grzywkę ścięła sobie Doda, a Blanka Lipińska i Katarzyna Skrzynecka przefarbowały swoje włosy. Teraz okazuje się, że do tego grona dołączyła również Kasia Tusk. Blogerka pokazała się w nowej fryzurze z grzywką "curtain bangs" czyli z grzywką zasłonką - zaczesaną na boki, i zdradziła, jak ją wykonała. Kasia Tusk przeszła metamorfozę we własnym domu, bez pomocy fryzjera. 

(...) pojawiło się mnóstwo pytań o grzywkę - o to jak i gdzie ją ścięłam i po co w ogóle. Odpowiedź na na pierwsze pytania brzmi: w domu, ząbkowymi nożyczkami - w relacji na InstaStories napisała Kasia Tusk. Odpowiedź na trzecie pytanie brzmi - bo z rozbrykanym dzieckiem jest mi wygodniej z taką fryzurą. Wiele kobiet po urodzeniu dziecka ścina włosy, bo przy ciągłym pochylaniu  się, skakaniu czy karmieniu tak jest po prostu łatwiej. Ja bardzo lubię swoje długie włosy, ale grzywka opadająca na oczy była już trochę irytująca - dodała.

Zobaczcie, jak Kasia Tusk ścinała sobie grzywkę i jak teraz się prezentuje! Udana metamorfoza? Naszym zdaniem bardzo! Ta grzywka naprawdę wygląda, jakby zrobił ją profesjonalista. Zainspirujecie się Kasią Tusk i spróbujecie same zmienić sobie fryzurę? 

Zobacz także: Kasia Tusk opublikowała odważne zdjęcia z łóżka... w samej bieliźnie!

Kasia Tusk sama ścięła sobie grzywkę.

Kasia Tusk ścina sobie grzywkę
Instagram

Podoba się Wam jej nowy look? Nam bardzo!

Kasia Tusk robi sobie zdjęcie
Instagram

 

Więcej na temat Kasia Tusk
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36