Kasia Tusk z córką w wózku
Instagram

Kasia Tusk zdradziła, ile waży jej córeczka! Dziewczynka ma już pół roku

Kasia Tusk z córką w wózku
Instagram

Kasia Tusk, mimo że jest blogerką bardzo chroni swoją prywatność. O swojej ciąży poinformowała w bardzo subtelny sposób, a płci i imienia swojego dziecka nadal nie potwierdziła. O fakcie, że urodziła córkę przypadkowo na Instagramie napisała jej szwagierka. Córka Donalda Tuska została mamą pod koniec stycznia, a jej córeczka ma już pół roku. Ostatnio Kasia Tusk zabrała w podróż całą rodzinę i przy okazji wpisu na blogu zdradziła, ile waży dziewczynka!

Ile waży córka Kasi Tusk?

Kasia Tusk jest fanką francuskiego stylu, a Paryż należy do jej ulubionych miast. Kiedy dostała zaproszenie do stolicy mody nie zastanawiała się długo, ale nie chcąc rozstawać się z córką, zabrała ją ze sobą. Okazało się, że był to rodzinny wyjazd, a blogerce towarzyszył również mąż, Staszek Cudny. 

W nowej roli, odrobinę zakręcona, ale szczęśliwa, że podołałam z organizacją tej przedziwnej eskapady. Chociaż towarzyszył mi mąż i nasze siedmio-kilogramowe szczęście to przyczyna mojej podróży była stricte służbowa. Na kilka godzin przeniosłam się do świata, w którym luksus pędzi za prostotą, sztuka przeplata się z technologią, a biel z czernią - napisała na blogu Makelifeeasier.

Na blogu można zobaczyć kilka zdjęć Kasi Tusk z córką, ale dziewczynka jest fotografowana w taki sposób, aby nie było widać jej twarzy. Co prawda blogerka była zachwycona prezentacją w siedzibie Chanel, ale najbardziej cieszył ją czas spędzony wspólnie z rodziną:

Możecie się tylko domyślać, że chociaż prezentacja była dla mnie prawdziwą estetyczną ucztą, to do hotelu pędziłam, jak na skrzydłach – nie przywykłam do kilkugodzinnych rozstań. A poza tym, mieliśmy w planie odwiedzić kilka ulubionych miejsc - czytamy na blogu Kasi Tusk.

Być może blogerka będzie zdradzała coraz więcej szczegółów z życia córki, w końcu dziewczynka zapewne będzie towarzyszyła jej w wielu podróżach. Sądzicie, że Kasia Tusk w końcu zdradzi też imię dziecka?

Zobacz takżeKasia Tusk o godz. 10 myśli już o obiedzie! Zobacz, jak zmieniła się jej figura po porodzie!

 

Kasia Tusk w Paryżu

W podróż wybrała się z rodziną

Kasia Tusk w apaszce
Instagram

 

Więcej na temat Kasia Tusk
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47