Kasia Tuska w zielonej sukience

Kasia Tusk promuje książkę. A na blogu zdradziła, co robi wieczorami. Nie zgadniecie!

Kasia Tuska w zielonej sukience

Kasia Tusk promowała swoją książkę "Elementarz stylu". Blogerka jak zawsze pojawiła się w minimalistycznej sukience - tym razem w kolorze butelkowej zieleni. Tego samego dnia na swoim blogu makelifeeasier.pl zdradziła, co lubi robić wieczorami. Będziecie zaskoczeni!

Co Kasia Tusk robi wieczorami?

Okazuje się, że poza modą Kasia Tusk odkryła w sobie nową pasję, którą podzieliła się z czytelniczkami swojego bloga. Córka Donalda Tuska od dawna pasjonuje się fotografią, a od kilku tygodni także pieczeniem ciast! Dlaczego akurat to ją pochłonęło?

Moją największą pasją jest fotografia, ale od kilku miesięcy zupełnie pochłonęło mnie… pieczenie ciast. Obydwie te rzeczy motywują mnie do tego, aby każdą wolną chwilę wykorzystać – chwycić za aparat i iść na spacer, wieczorem testować nowy przepis zamiast gapić się w telewizor, zadawać pytania i szukać nowych informacji, aby się doskonalić.  A im ciekawsze życie prowadzisz, tym ciekawsi są Ciebie inni.

Zaskoczyła nas też inna informacja. Kasia Tusk w swoim wpisie, jako rzecz, która każdemu doda stylu, wymienia też  dobrą postawę, proste plecy. Zdradziła, że ona też zaczyna się garbić, gdy siedzi zbyt długo przy komputerze. Co wtedy robi? Wróciła do swojej pasji z dzieciństwa - od kilku lat chodzi na zajęcia baletowe. Wiedzieliście, że Kasia Tusk jest baletnicą?

 

Zobacz: Katarzyna Tusk: "Klasa i szyk to ostatnie skojarzenia, jakie ludziom przychodziły do głowy na mój widok"​

 

Kasia Tusk promuje książkę w Empiku

Kasia Tusk w zielonej sukience

Kasia Tusk od niedawna piecze ciasta

Kasia Tusk
EOS

Więcej na temat Kasia Tusk
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51