Kasia Tusk
aukcje.wosp.org.pl
W końcu potwierdziła kiedy została mężatką
1/5
Kasia Tusk
aukcje.wosp.org.pl

 

Kasia Tusk wyjątkowo dobrze chroni swoją prywatność. Choć na swoim blogu i Instagramie pokazuje mnóstwo prywatnych zdjęć, to jednak do tej pory nie potwierdziła kiedy wyszła za mąż za Stanisława Cudnego, swojego wieloletniego partnera. Od lat plotkowano o ślubie pary, ale nigdy jeszcze na jaw nie wyszły żadne zdjęcia z tego wydarzenia. Do teraz! Kasia Tusk właśnie postanowiła wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i oddała na licytację swoją suknę ślubną sprzed... 5 lat!

Zobaczcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Małżeństwo może zmienić Twoją osobowość

2/5
Kasia Tusk
Instagram

 

Wreszcie wszystko stało się jasne! Swoim gestem w szczytnym celu Kasia Tusk potwierdziła, że jest żoną Staszka Cudnego już od 5 lat. A to pokazuje, że mieliśmy rację - dokładnie w 2014 roku magazyn "Party" informował o ślubie gwiazdy. Zobacz: To będzie ślub roku: Kasia Tusk wychodzi za mąż!

Kasia Tusk na okładce Party. Ślub Kasi Tusk

3/5
Kasia Tusk
aukcje.wosp.org.pl

 

Jakiś czas temu Kasia Tusk postanowiła także opisać swoje wrażenia z tego wyjątkowego dnia, choć nie przyznała się, kiedy miał on miejsce.

Zawsze, gdy natknęłam się gdzieś na określenia typu epicka chwila czy poetycki moment, miałam wrażenie, że autorzy chcieli się wymigać od wysiłku - zamiast nagimnastykować się trochę i faktycznie opisać własne wrażenia, posłużyli się najprostszym rozwiązaniem. I oto sama dziś nie bardzo potrafię wykrzesać z siebie nic mądrzejszego. I zapewniam Was, że tym razem nie jest to wynik mojego lenistwa. Czasem po prostu słowa stają nam w gardle, a my - nie chcąc powiedzieć zbyt wiele - wolimy milczeć i się uśmiechać - pisała.

Jak wygląda sama suknia? Zobaczcie na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Obok tych sukni ślubnych nie da się przejść obojętnie. Zobacz kolekcję Oscara de la Renty na jesień-zimę 2019/2020 

4/5
Kasia Tusk
aukcje.wosp.org.pl

 

Teraz w końcu możemy podziwiać suknię ślubną Kasi Tusk! Blogerka oddała ją na licytację WOŚP. Suknia wygląda bardzo skromnie, ale jednocześnie robi wrażenie dzięki pięknej koronce.

W tym roku postanowiłam wesprzeć WOŚP, przekazując na aukcję moją suknię ślubną, czyli rzecz, która ma dla mnie duże znaczenie. Górę sukienki zaprojektowała dla mnie Gosia Baczyńska i jest ona uszyta z jedwabnej koronki sprowadzanej z Francji, natomiast dół sukienki uszyła Magda z marki Warsaw Poet i jest ona wykonana z kremowej organzy. Sukienka jest już prawie vintage, bo ma ponad pięć lat, ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie i jestem przekonana, że osoba, która ją zlicytuje, będzie się w niej czuła równie cudownie, jak ja - wyznała Kasia Tusk.

Zobacz: Jak zorganizować wynajem namiotu na imprezę plenerową? Ceny namiotów 

5/5
Kasia Tusk
aukcje.wosp.org.pl

 

Suknia będzie idealna dla kobiet, które noszą rozmiar 32-34. Obecnie na licytacji osiągnęła cenę 550 złotych. Weźmiecie udział w licytacji? 

Zobacz: Co będzie trendem w sukniach ślubnych w nowym sezonie? Viola Piekut twierdzi, że podkreślona talia i plecy! Co jeszcze?

Więcej na temat Kasia Tusk