Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz pod studiem DDTVN

Katarzyna Szklarczyk i Patryk Grudowicz pojawili się dziś w towarzystwie Michała Piróga w "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o swoim związku i najnowszej edycji programu "Top Model". W lutym tego roku zwyciężczyni siódmej edycji oraz zwycięzca szóstej ogłosili, że są parą! Teraz zdradzili, że ze sobą mieszkają. 

Katarzyna Szklarczyk i Patryk Grudowicz zamieszkali ze sobą

Poznali się na planie wspólnej sesji zdjęciowej. Bardzo się polubili, ale nie myśleli, że przyjaźń może przerodzić się w coś więcej. To Kasia zrobiła pierwszy krok:

To ja zrobiłam pierwszy krok. Napisałam do niego. To był w sumie pierwszy raz, jak w ogóle napisałam pierwsza do chłopaka. No, ale opłacało się - powiedziała Kasia.
 

Dostałem wiadomość na Instagramie. Napisała do mnie, czy mam ochotę się poznać. Pomyślałem sobie, że czemu nie. Byłem pewien, że robi to w jakimś interesie - dodał Patryk.

Para mieszka ze sobą już od czterech miesięcy, jednak dopiero w lutym postanowili podzielić się swoim szczęściem. Dla Kasi to pierwszy raz, kiedy zamieszkała ze swoim partnerem. Co ją urzekło w Patryku?

Pamiętałam z programu, że Patryk jest skromną osobą i serdeczną. Jak się kogoś nie zna, to patrzy się również na wygląd, a Patryk jest też bardzo przystojnym mężczyzną, więc pomyślałam czemu by nie zaryzykować, a nóż się dogadamy. Jest przekochanym chłopakiem i właśnie tym mnie zauroczył - opowiadała w "Dzień Dobry TVN". 

Nie wszyscy jednak wierzą w szczerość ich uczuć. Oboje zapewniają, że to żaden chwyt marketingowy - co widać zresztą po wspólnych zdjęciach:

Ja ją bardzo kocham i nie dowierzam, że taka piękna dziewczyna może kochać mnie - stwierdził Patryk.

 

Nowa edycja "Top Model" ze sporą zmianą! Będzie nowy juror!

Nikogo więc nie dziwi, że uczestnicy "Top Model" tak bardzo zachęcają innych do wzięcia udziału w show. Castingi online właśnie ruszyły. Szykują się spore zmiany! 

Kochani ruszają kastingi do @topmodelpolskatvn . Internetowy już się zaczął link na IS ... pierwszy casting już 14 kwietnia w Rzeszowie. Z nowości to: możliwość dostania „złotego biletu” który gwarantuje bezpośrednie wejście z castingu do domu Top Model - zdradził Michał Piróg na swoim Instagramie.

Dodał również, że w nowej edycji pojawi się... nowy juror! Jest więc na co czekać!

Kasia i Patryk odwiedzili dziś studio "Dzień Dobry TVN". Towarzyszył im Michał Piróg.

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz w Dzień Dobry TVN
Instagram

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz pod studiem DDTVN

Kasia i Patryk są parą od kilku miesięcy!

Instagram

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz w Dzień Dobry TVN
EastNews

Zobacz także: Pożar w mieszkaniu Patryka Grudowicza z "Top Model"! "W domu była trójka rodzeństwa"