Skrzynecka zaniedbuje trening
ONS

Katarzyna Skrzynecka nie miała ostatnio szczęścia jeśli chodzi o media. Przez długi czas wypominano jej udział w reklamie pasztetów, a ona sama dorobiła się nieprzyjemnego przydomka. Dodatkowo, stylizacje w których pojawiała się na oficjalnych imprezach też pozostawiały wiele do życzenia. Przypomnijmy: Skrzynecka: Nigdy nie chwalę się metkami 

Wszystko wskazuje jednak na to, że zła passa powoli mija. Aktorce i wokalistce udało się wrócić do telewizji - dostała angaż przy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie radzi sobie świetnie. Jej stylizacje cieszą się uznaniem nie tylko jurorów, ale również telewidzów (Zobacz: Fenomenalna Skrzynecka w nowym show Polsatu)

Nie wszyscy wiedzą, że gwiazda wraz ze swoim mężem prowadzi platformę treningową, która pomaga ludziom pozbyć się zbędnych kilogramów. Po zalogowaniu użytkownicy mogą skorzystać z filmów treningowych i ogromnej bazy jadłospisów. Ćwiczenia dla osób zaawansowanych prezentuje jej mąż, ona natomiast jako osoba towarzysząca prezentuje te same ćwiczenia dla osób, które nie są sportowcami i nie ćwiczą codziennie. Kasia prezentuje również w formie wideo jak przygotowuje dane potrawy.

W rozmowie z wp.pl gwiazda wyznała również, że sama aktualnie nie ma czasu na ćwiczenia, bo każdą wolną chwilę poświęca dziecku.
 

Starałam się przynajmniej trzy razy w tygodniu ćwiczyć po 1,5 godziny. Dla swojej własnej kondycji, nie tylko dla szczupłej sylwetki. W tej chwili trenuję rzadziej, ale to moja świadoma decyzja. Przyznam, że jeżeli mam wybór spędzenia 1,5 godziny z dzieckiem lub na bieżni, to dopóki dziecko jest malutkie, wolę spędzić go z nim. To, że trenuję nieco rzadziej, nie znaczy, że nie zaniedbuję odżywianie. Pilnuję dobrej, zdrowej diety. Nawet jeżeli nie mam czasu na sport, to pilnując dobrej, zdrowej diety, nie przybieram na wadze i utrzymuję się w dobrej kondycji - wyznała
 

Zauważyliście metamorfozę gwiazdy?Kasia Skrzynecka z rodziną: