Rady Skrzyneckiej na uwodzenie facetów
ONS

Skrzynecka radzi jak poderwać faceta w brukowcu. Musicie to przeczytać

Rady Skrzyneckiej na uwodzenie facetów
ONS

Kasia Skrzynecka zasłynęła ostatnio głośnym felietonem, który ukazał się na łamach magazynu "Party". Tekst rozpoczynał się niewinnie, bo gwiazda wspominała w nim swoje wspólne wakacje z mężem. Finał był jednak nieoczekiwany - Skrzynecka przywołała bowiem sytuację, w której jej własna córka przyłapała ją na seksie. Przypomnijmy: Córka Skrzyneckiej i Łopuckiego nakryła ich na seksie. Jej reakcja była bezcenna

To nie koniec anegdotek i dobrych rad od Katarzyny. Wydawało nam się, że nic już nas nie zdziwi, ale jednak - na łamach nowego "Faktu" Skrzynecka wymienia kilka niezawodnych sposobów na poderwanie faceta. Całość można określić "wakacyjną szkołą uwodzenia", a gwiazda przekazuje kobietom cenne wskazówki z pełną powagą. Wśród nich znajduje się punkt mówiący o tym, aby wyglądać zmysłowo, ale nie wulgarnie.
 

1. Bądź skromna! Kobieta, która chce zdobyć serce mężczyzny, na pewno nie może być nachalna. Mężczyźni nie lubią kobiet nachalnych i nazbyt narzucających się i epatujących swoim uwodzicielstwem w sposób nieelegancki i wprost.

2. Daj się zdobywać! Myślę, że każdy mężczyzna powinien mieć poczucie zdobywania kobiety, a nie odwrotnie.

3. Bądź zmysłowa – To dotyczy także wyglądu. Kobieta może wyglądać ponętnie i zmysłowo, ale niekoniecznie musi wyglądać wulgarnie. To też nie każdy mężczyzna lubi.

4. Miej klasę! To ważne, aby kobieta miała klasę, była skromna i nie epatowała swoim erotyzmem.

5. Nic na siłę! Ważna jest chemia między dwojgiem ludzi. W to wlicza się i wygląd, i charakter.


Skorzystacie z porad Skrzyneckiej?

Zobacz: Skrzynecka też ma sposób na paparazzi. Pozwala im na jedną rzecz


Katarzyna Skrzynecka na wakacjach w Grecji:

Więcej na temat Katarzyna Skrzynecka Fakt
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53