Córka Skrzyneckiej przyłapała ją na seksie
ONS

Córka Skrzyneckiej i Łopuckiego nakryła ich na seksie. Jej reakcja była bezcenna

Córka Skrzyneckiej przyłapała ją na seksie
ONS

Już za kilka tygodni zobaczymy Kasię Skrzynecką w drugiej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazda przed intensywnym okresem pracy postanowiła nieco odpocząć i wraz z mężem wybrała się na romantyczne wakacje do ukochanej Grecji. Przypomnijmy: Skrzynecka przytyła, ale nie rezygnuje z bikini. Tak odpoczywa z mężem na urlopie za granicą

Swoimi przemyśleniami z rodzinnego wyjazdu Skrzynecka postanowiła podzielić się w felietonie, który znajdziemy w nowym numerze magazynu "Party". Aktorka mówi w nim głośno o dylematach, które stoją przed każdą matką wybierającą się w dłuższą podróż z małym dzieckiem. Naszą uwagę zwrócił jednak jeden z końcowych fragmentów. Katarzyna wyznaje bowiem bez ogródek, że podczas wakacji jej córka przyłapała ją na seksie z ukochanym. Jej reakcja była absolutnie bezcenna i urocza jednocześnie.
 

Po pełnym zdobywania świata dniu piękna, gorąca noc i cykady. Pocałunki i romantyczne westchnienie miłości w ramionach męża i słodki głosik smacznie śpiącej obok w aneksie do naszego pokoju w swoim łóżeczku córeczki: "Mamo, nie piewaj! Jest noc, wsiści pią!" - czytamy w felietonie Skrzyneckiej.


Dawno się tak nie uśmialiśmy. Was też to rozbawiło?

Zobacz: Skrzynecka też ma sposób na paparazzi. Pozwala im na jedną rzecz

Katarzyna Skrzynecka z mężem i córką:

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04