Nie tylko panterkę pokochały gwiazdy! Coraz modniejsze stają się ubrania w łańcuchy, które zaczynają pojawiać się w sieciówkach. Sukienkę właśnie z takim motywem kupiły sobie ostatnio Ania Starmach i Kasia Sawczuk. Projekt jest naprawdę ciekawy i nie kosztuje fortuny - bo zaledwie 249 złotych, ale czy dla naszych bohaterek był to odpowiedni wybór? Pomóżcie nam zdecydować, która z Pań prezentowała się w nim lepiej. ZAGŁOSUJCIE w pojedynku. :)

Polecamy: Jessica z "Rolnik szuka żony" wygląda lepiej w jasnych czy w ciemnych włosach? POJEDYNEK!

 

Anna Starmach sukienkę z koszulowym kołnierzykiem wybrała na konferencję najnowszej edycji programu "Masterchef". Luźnym projektem chciała ukryć coraz większy, ciążowy brzuszek, ale nie udało się! Nie dość, że gwiazda promienieje w stanie błogosławionym, to uważamy, że tak kolorowa sukienka była strzałem w dziesiątkę!

 

Kasia Sawczuk w tym samym projekcie pojawiła się na konferencji "Barw Szczęścia". Aktorka, która gra ważną postać w serialu musiała zwracać na siebie uwagę, a w takiej stylizacji z pewnością tak było. Pomogła jej w tym patchworkowa sukienka w łańcuchy, do której dopasowała wysokie czarne kozaki, oraz bordową torebkę. Efekt? Jest okej, ale bywało lepiej. 

 

Więcej na temat Anna Starmach Katarzyna Sawczuk