Katarzyna Nosowska podczas Europejskich Targów Muzycznych w Warszawie
AKPA

Kasia Nosowska przeszła dziś operację, koncerty Hey odwołane! Co się stało wokalistce?

Katarzyna Nosowska podczas Europejskich Targów Muzycznych w Warszawie
AKPA

Kasia Nosowska już w piątek miała wystąpić na festiwalu w Jarocinie, 9 lipca na kolejnej znanej imprezie - festiwalu w Węgorzewie. Nic z tego. Poważny uraz wokalistki pokrzyżował letnie plany koncertowe zespołu Hey.

Nosowska podczas kręcenia teledysku do utworu “Historia” zerwała ścięgno Achillesa i trafiła pod nóż chirurga. Poinformowała o tym na oficjalnym profilu facebookowym zespołu Hey. 

 

Zobacz też - Nosowska pokazała syna. Co za przystojniak 

Niestety, ale podczas kręcenie klipu do "Historii" zerwałam ścięgno Achillesa (dzisiaj operacja) i muszę odwołać wszelkie działania artystyczne zaplanowane na ten weekend - dotyczy to zarówno mojego występu na festiwalu w Jarocinie w piątek 8 lipca (projekt Nowsza Aleksandria), a także koncertu Hey'a 9 lipca na festiwalu w Węgorzewie - napisała Kasia Nosowska we wtorek. - No i taka to oto historia...naprawdę bardzo mi przykro :( Przepraszam zarówno publiczność, która szykowała się na te wydarzenia, jak i organizatorów, którzy włożyli mnóstwo pracy, żeby jak najlepiej przygotować obydwie imprezy.

Wokalistce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Miejmy nadzieję, że jeszcze tego lata będziemy mogli zobaczyć Kasię Nosowską skaczącą na scenie!

 

Czytaj też - „Chcę zbliżyć się do ideału miłości”. Katarzyna Nosowska opowiada, jak zmieniał się jej związek i jak zmienił ją

 

Katarzyna Nosowska na scenie:

Katarzyna Nosowska i Hey na Heineken Open'er Festiwal 2013
AKPA

Katarzyna Nosowska podczas Europejskich Targów Muzycznych w Warszawie
AKPA

Więcej na temat Katarzyna Nosowska Hey
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56