Kasia Kowalska oskarżona o homofobię
ONS

Kasia Kowalska nie chciała zagrać dla gejów? Gwiazda tłumaczy się z doniesień celebrytki

Kasia Kowalska oskarżona o homofobię
ONS

Rafalala postawiła chyba sobie za cel bycie najbardziej kontrowersyjną celebrytką w polskim show-biznesie. Na swoim Facebooku regularnie publikuje posty, które mają szokować czytelników, często też wypowiada się niepochlebnie na temat znanych i lubianych, co oczywiście zapewnia jej rozgłos i kolejne medialne konflikty. Przypomnijmy: Rafalala opowiadała o spotkaniu z Magą. Wściekły model przedstawił swoją wersję

Teraz transseksualistka na celownik wzięła Kasię Kowalską, której zarzuciła... homofobię. Rafalala opublikowała post, w którym przytacza zasłyszaną historię o tym, jakoby wokalistka odwołała jeden z koncertów po tym, gdy dowiedziała się, że miał się on odbyć w klubie dla gejów i lesbijek. Motywowała to ponoć swoją wiarą w Boga i osobistymi przekonaniami. Lokal miał nawet rzekomo wpłacić zaliczkę na konto Kowalskiej, ale ta została zwrócona.
 

Wczoraj usłyszałam smutną informacje dotyczącą Kasi Kowalskiej. O tyle dla mnie smutna i rozczarowującą ponieważ w podstawówce miałam jej plakat na ścianie, a kaseta "Koncert inaczej" była jedną z ulubionych. Kasia miała wystąpić z koncertem w jednym z warszawskich klubów gejowsko-lesbijskich. Ustalając termin i biorąc zaliczkę nie wiedziała o profilu klubu. Kiedy się o tym dowiedziała zadzwoniła do managera powiedziała, że jest oburzona, że jest osobą wierzącą i nie wystąpi w takim miejscu. Zaliczkę zwróciła.jestem w szoku,nie spodziewałam się tego po niej. Czy to jest ważne jakiej orientacji są słuchacze? Muzyka łagodzi obyczaje i jest ponad podziałami. Kasiu "wyrzuć ten gniew" tak jak śpiewałaś w swoje piosence - napisała oburzona Rafalala.


Na zarzuty transseksualistki postanowiła odpowiedzieć agencja koncertowa odpowiedzialna za organizację występów Kowalskiej, która w oficjalnym oświadczeniu zdementowała plotki. Przedstawiciele piosenkarki zapewniają, że jest ona osoba niezwykle tolerancyjną.
 

Historia jest nieprawdziwa oraz jest wymysłem kogoś, kto próbuje narazić dobry wizerunek Artystki. Kasia Kowalska jest osobą niezwykle tolerancyjną i szanującą drugiego człowieka bez względu na płeć, poglądy czy orientację seksualną. Jesteśmy w stanie rozważyć każdą propozycję zagrania koncertu niezależnie od profilu Klubu, pod warunkiem, że zostaną spełnione podstawowe wymagania techniczno-finansowe - czytamy w oświadczeniu firmy MusicArt, która jako jedyna jest odpowiedzialna za organizację koncertów gwiazdy.


Której ze stron wierzycie bardziej?

Zobacz: Mateusz Maga pogrąża Rafalalę przed kamerą. To nie zakończy ich konfliktu

Metamorfozy Rafalali:

Więcej na temat Kasia Kowalska geje i lesbijki
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01