Kasia Klich przeprasza Roberta Kozyrę
ONS

Kozyra doczekał się publicznych przeprosin od Kasi Klich. Trochę na nie czekał

Kasia Klich przeprasza Roberta Kozyrę
ONS

Kasia Klich swój największy sukces osiągnęła 10 lat temu, kiedy wielkim hitem była jej piosenka "Lepszy model". Niestety, kolejne single nie cieszyły się zainteresowaniem publiczności już tak bardzo. Wokalistka była bardziej znana z występów w różnych show, publicznego poprawiania urody niż z muzyki. Przypomnijmy: Kasia Klich miała cztery operacje nosa. Tak wygląda po poprawkach


Po tym jak Kasia Klich próbowała wrócić na szczyty list, ale ciągle spełzało to na niczym, wraz ze swoim mężem, Yaro, opublikowała w sieci artykuł "The truth is out there", w którym oskarżyła Roberta Kozyrę - byłego szefa Radia Zet - o przyjmowanie łapówek od artystów w zamian za puszczanie ich piosenek na antenie. Takie pomówienia nie spodobały się Robertowi i sprawa trafiła do sądu.


Jak informuje tygodnik "Na żywo", po 6 latach nadszedł czas na finał. Decyzją sądu Kasia musiała przeprosić dziennikarza:

Przepraszamy za opublikowanie artykułu "The truth is out there", w którym znalazły się nieprawdziwe stwierdzenia dotyczące działalności Roberta Kozyry - tłumaczy się muzyczne małżeństwo.Tymczasem artystka znów ma szansę wrócić na szczyt. Ma w tym jej pomóc nowy singiel, z kontrowersyjnym teledyskiem. Może tym razem się uda?

Zobacz: Kasia Klich poszła na całość. Jej nowy teledysk ocieka seksem

Kasia Klich poddaje się operacji pod okiem kamer: 

Więcej na temat Kasia Klich Robert Kozyra
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39