Kasia Klich poprawia nos
ONS

Kasia Klich już 12 lat temu zasłynęła w Polsce swoim wielkim przebojem "Lepszy model". Kolejne piosenki nie zbliżyły się do sukcesu tej pierwszej, jednak wokalistka stara się być wciąż aktywna zawodowo. Była jurorką w jednym z show stacji VIVA, ostatnio przypomniała o sobie w programie "Klinika urody", gdzie zrobiła sobie lifting. (przypomnijmy: Kasia Klich na liftingu twarzy)

Piosenkarka od wielu lat narzekała na swój nos. W dzieciństwie zdarzył się jej bardzo przykry wypadek, w wyniku którego bardzo go uszkodziła. Przeszła już kilka operacji, teraz zdecydowała się na kolejną, tym razem w programie "Sekrety chirurgii" w stacji TVN Style. Jak tłumaczy :

Problem zaczął się jak byłam małą dziewczynką. Miałam wypadek. Wyrwałam się dziadkom na spacerze i centralnie zaryłam nosem w chodnik. Skończyło się to złamaniem przegrody, pomiażdżeniem wszystkich możliwych kości i chrząstek. Jak mnie moja mama zobaczyła, to podobno zobaczyła jedną wielką krwawą miazgą. Byłam okładana mrożoną cielęciną. Niestety nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów. Jak byłam dorosła musiałam się poddać pierwszej operacji, potem drugiej, teraz trzeciej, która mam nadzieję, że zwieńczy dzieło i będzie on prosty. Zaczęłam na to uwagę, kiedy zaczęłam śpiewać, kiedy zetknęłam się z kamerą. Jest to defekt, który źle wychodzi na zdjęciach. Jak źle się ustawę do kamery, to później oglądam zdjęcia i mówię: "Jezu, kim jest ta zła Pani?" A ja jestem bardzo miłą Panią - przekonuje Kasia Klich

Przyznaje, że nie ma z tym problemów, żeby zrobić to kolejny raz. Wie,że musi dbać o swój wizerunek jako wokalistka.
 

Przy tym zawodzie to jest ważne, żeby dobrze wyglądać, skończyłam cztery dychy, muszę się stuningować - przekonywała.
 

Podczas operacji dr Marek Szczyt jednak natrafił na wielki problem:
 

Całkiem niewinnie wyglądający nosek z zewnątrz, jak się odsłoni, człowiek chciałby się przeżegnać i zasłonić z powrotem - mówił specjalista.
 

Jaki będzie przebieg operacji? Czekamy na efekty.

Zobacz: Pamiętacie Kasię Klich? Zmieniła fryzurę i schudłafot. tvnstyle.pl


Klich i inne gwiazdy na otwarciu salony fryzjerskiego: