Kasia Klich po operacji nosa
ONS

Kasia Klich przeszła czwartą operację nosa. Tym razem będzie zadowolona? Porównajcie

Kasia Klich po operacji nosa
ONS

Kasia Klich zasłynęła ponad dziesięć lat temu przebojem "Lepszy model", który do dziś jest grany przez stacje radiowe. Kolejne jej single nie spotkały się już z tak dobrym odbiorem, w konsekwencji czego wokalistka na jakiś czas zniknęła z mediów. Na chwilę pojawiła się w show stacji VIVA, a później w programie "Klinika urody" zrobiła sobie lifting. Po kilku latach również pod okiem kamer zdecydowała się zoperować swój nos - tym razem w programie TVN Style "Sekrety chirurgii" Przypomnijmy: Kasia Klich poddała się czwartej operacji nosa. Tym razem pod okiem kamer

Nos artystki został uszkodzony w dzieciństwie, kiedy na spacerze z dziadkami wywróciła się i złamała przegrodę oraz zmiażdżyła wszystkie możliwe kości i chrząstki. Kolejne operacje nie pomagały, a wokalistce krzywy nos zaczął przeszkadzać w kreowaniu wizerunku. Teraz, kiedy jest już po zabiegu z pewnością może odetchnąć z ulgą. Operacja się udała, a nos Klich wygląda idealnie. Wyraźnie wzruszona podziękowała doktorowi Szczytowi.
 

Jaki piękny. Miłość po prostu dozgonna. Nówka sztuka nieśmigana, idę na miasto. WOW. Są to niesamowite emocje. Nawet nie wiem jak to opisać. To jest kolosalna różnica, tam była taka łyżwa, a teraz jak żołnierz na warcie - prosty, zwarty i gotowy do działań. - nie mogła się nachwalić nowym wyglądem.


Patrząc na zdjęcia przed i po, faktycznie musimy przyznać, że chirurg wykonał naprawdę dobrą pracę.

Zobacz: Kasia Klich poddała się liftingowi. Mocne zdjęciaKasia Klich przed operacją nosa:


Kasia Klich operuje się przed kamerami:

Więcej na temat Kasia Klich Sekrety chirurgii
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11