Kasia Kępka w ostatnich miesiącach przeszła spektakularną metamorfozę i zrzuciła nadprogramowe kilka kilogramów. Mało tego wyrzeźbiła swoje ciało do perfekcji. Mówi się, że jest zagrożeniem dla Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej, a jej sylwetka to najlepsze ciało w telewizji. Zobacz: Kasia Kępka pokazała jak pracuje nad sylwetką. Efekt? Zobaczcie ten idealny brzuch

Po długich i ciężkich treningach pod okiem trenera, Szymona Gasia, dziennikarka pokochała aktywność fizyczną. Dzisiaj wraz z jego pomocą otworzyła pierwsze w Polsce miejsce, gdzie oferowany jest trening funkcjonalny, którego Kasia jest zwolenniczką i trenuje niemalże codziennie. Prezenterka nawet nie odpuści sobie w święta i będzie przestrzegać diety. Tylko nam zdradziła czy skusi się na pierogi mamy:

Święta, ciężki temat dla osób, które są na diecie. Będę się pilnowała. No nie można, nie można, nie można tak popuścić lejców, bo potem trzeba będzie się za długo zbierać. Ale oczywiście nie pogardzę pierogiem, umówmy się. Święta to święta, jednak. Czymś tam słodkim od mamy i od babci też nie pogardzę, ale nie będzie to taka zupełna wolność.

Jakie rady ma Kasia dla innych?

Zobacz: Katarzyna Kępka i Szymon Gaś na konferencji Venus
 
 

Odchudzona Kasia Kępka w eleganckiej sukience: