Kasia Kępka otwiera studio fitness
ONS

Kasia Kępka schudła i wyrzeźbiła figurę. Teraz otwiera dochodowy biznes

Kasia Kępka otwiera studio fitness
ONS

Kasia Kępka po raz pierwszy pojawiła się w telewizji 10 lat temu jako prezenterka stacji VIVA Polska, gdzie prowadziła najpopularniejsze formaty stacji - konkurs karaoke "Shibuya" oraz "Królowie dens-floru". Niedawno zdecydowała się na wielką zmianę w swoim życiu zawodowym i poprowadziła taneczne show Polsatu "Got to dance - Tylko taniec". Mimo, że sprawdziła się w tej roli świetnie, musiała zawiesić swoją obecność w stacji ze względu na zastąpienie programu "Tańcem z Gwiazdami".

Dziennikarka nie może jednak narzekać na brak popularności i zajęć - od jakiegoś czasu pojawia się jako gość w "Dzień dobry TVN", gdzie wraz z trenerem personalnym pokazuje szereg ćwiczeń, które pomogą nam zrucić zbędne kilogramy i pięknie wyrzeźbić sylwetkę, chwaląc się przy tym niesamowitą metamorfozą, którą przeszła na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Zobacz: Niesamowita metamorfoza Kasi Kępki. Tak zmieniła się przez ostatnie lata

Kasia była gościem stacji również dzisiaj i przy okazji ćwiczeń zdradziła, że planuje swoją nową pasję wykorzystać w jeszcze jeden sposób, a mianowicie otwiera studio fitness w którym będzie pokazywała, że bez pomocy urządzeń mechanicznych, z wykorzystaniem tego co mamy w domu i partnera, również można zadbać o sylwetkę. 
 

Dorota: Czy to prawda, że planujesz otworzyć centrum fitness?
Kasia: Tak, już niedługo. Chcemy pokazać, że bez urządzeń mechanicznych i sprzętu, z wykorzystaniem np. tylko partnera można świetnie zadbać o sylwetkę i ćwiczyć - odpowiedziała.


Czyżby planowała być konkurencją dla Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej? Przekonamy się już wkrótce.

Zobacz: Lewandowska: "Nie jestem Ewą Chodakowską!"
 

Tak zmieniła się Kasia Kępka:

Więcej na temat Katarzyna Kępka Kasia Kępka
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08