Kasia Kępka na okładce magazynu VITA
Facebook/VITA

Chodakowska i Lewandowska powinny się bać? Kępka ma już pierwszą okładkę

Kasia Kępka na okładce magazynu VITA
Facebook/VITA

Kasia Kępka do niedawno kojarzona była wyłącznie ze stacją VIVA, gdzie prowadziła popularne programy i przeprowadzała wywiady z gwiazdami. Od kilku tygodni spełnia się także jako trenerka fitness i dba o formę Polek za sprawą stworzonych wraz z przyjacielem zestawem ćwiczeń. Nagrała także wideo, które - jak spekulują niektórzy, ma być konkurencją dla Ewy Chodakowskiej. Przypomnijmy: Kępka zdradziła ile ważyła przed i po metamorfozie. Jak zgubiła kilogramy?

Zaskakująca metamorfoza dziennikarki sprawiła, że zaczęła coraz częściej pojawiać się na imprezach branżowych, gdzie z dumą prezentuje idealne wręcz ciało. Chętnie też opowiada o tym jak udało jej się schudnąć i jakie ma plany na przyszłość. 

W najnowszym numerze "Vity" to właśnie ona została gwiazdą numeru. Na okładce prezentuje się w stroju do ćwiczeń, w środku natomiast radzi za pomocą jakich ćwiczeń można uzyskać taką sylwetkę jak ona. 

Zachęca was do zakupu?

Zobacz: Kasia Kępka odkrywa karty. Zdradziła jak udało jej się schudnąć Tak kiedyś wyglądała Kasia Kępka:

Więcej na temat Katarzyna Kępka Kasia Kępka
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49