"Barwy Szczęścia", Kasia będzie zgwałcona "Barwy Szczęścia", Kasia będzie zgwałcona "Barwy Szczęścia", Kasia będzie zgwałcona "Barwy Szczęścia", Kasia będzie zgwałcona "Barwy Szczęścia", Kasia będzie zgwałcona
"Barwy Szczęścia", Kasia będzie zgwałcona
Artrama
1/5
"Barwy Szczęścia", Kasia będzie zgwałcona
Artrama

Jesienny sezon "Barw Szczęścia" zapowiada się jeszcze ciekawiej, niż mogło nam się wydawać wcześniej! Kiedy wątek Krzepińskiego (Marek Kossakowski) zacznie dobiegać końca, emocji dostarczy nam historia Kasi Górki (Kasia Glinka). Bohaterka kilka miesięcy temu wyleciała do Dubaju na roczny kontrakt, by pracować w luksusowym hotelu jako trenerka fitnessu. Co jakiś czas przylatuje z synkiem do Polski, by odwiedzać ojca i męża. Jej najbliższa wizyta będzie bardzo krótka, a po powrocie do pracy czekają ją traumatyczne przeżycia. Sprawdźcie na następnej stronie co dokładnie się wydarzy!

 

Polecamy: Gwiazdor "Barw szczęścia" nagrał piosenkę! Posłuchaj i oceń czy powtórzy sukces Sławomira?

2/5
"Barwy Szczęścia", Kasia będzie zgwałcona
Artrama

Kasia wróci do Polski i podczas szczerej rozmowy z Łukaszem (Michał Rolnicki) zwierzy się, że nie chce wracać do Dubaju i kiedy skończy jej się kontrakt, na stałe wróci do Polski. Zanim jednak po raz ostatni wyleci do krajów arabskich, spotka swoją przyrodnią siostrę - Karinę (Diviene Kitenge-Martyńska), której chwilę wcześniej nie chciała znać!

Nie zamierzam się z nią zaprzyjaźniać - wykrzyczy ojcu w twarz.

Górka będzie niewiarygodnie zdziwiona bowiem dowie się, że Karina już niedługo zostanie mamą! Nie będą miały zbyt wiele czau na poznanie się, bo jak donoszą Super Seriale, mimo sprzeciwu partnera, Kasia wyleci do Dubaju i bardzo szybko zda sobie sprawę, że była to najgorsza decyzja w jej życiu... 

3/5
"Barwy Szczęścia", Kasia będzie zgwałcona
Artrama

Po przylocie, bohaterka grana przez Glinkę spotka się ze swoimi pracodawcami i otrzyma propozycję objęcia stanowiska menadżera hotelu! Jej decyzja zaskoczy dyrektorów oraz jej przyjaciółkę, którą poinformuje o całej sytuacji jako pierwszą:

Odmówiłam, więc posada jest teraz Twoja. Nie mogę pozwolić sobie na kolejny roczny kontrakt. Ksawery potrzebuje kontaktu z tatą. 

Anita nie dostanie awansu, który sprzątnie jej sprzed nosa Szymon Jabłoński (Maciej Marczewski). To on będzie sprawcą całego dramatu, z jakim spotka się Kasia...

4/5
"Barwy Szczęścia", Kasia będzie zgwałcona
Artrama

Szymon pchnie Kasię na kanapę i zagrozi jej, że jeśli się z nim nie prześpi, nigdy już nie zobaczy syna! Mimo oporów, dojdzie do gwałtu, po czym Jabłoński stwierdzi, że muszą TO jeszcze kiedyś powtórzyć... Górka będzie bezradna! Choć odzyska syna, nie będzie mogła zgłosić sprawy na policję, bowiem w krajach arabskich to ofiary są w gorszej sytuacji, niż sprawca i mogą zostać oskarżone o cudzołóstwo!

 

Jesteście ciekawi jak potoczy się jej wątek? Odpowiedź w najbliższych odcinkach!

5/5
"Barwy Szczęścia", Kasia będzie zgwałcona
Artrama

Kasia natychmiast wpadnie w oko nowemu menadżerowi, który po nieudanej próbie umówienia się z nią na randkę, zaproponuje, by ta została jego trenerką personalną... Dwukrotny kosz jeszcze bardziej zmobilizuje mężczyznę, jednak tym razem w niebezpieczeństwie znajdzie się syn bohaterki! Mały Ksawcio zniknie z hotelu i okaże się, że jest pod opieką znajomego Szymona:

Znalazłem go - poinformuje.

Gdzie on jest - będzie dopytywać przerażona Kasia.

Wszystko w swoim czasie. Chcesz jeszcze zobaczyć syna? To rób, co Ci każę...