Kasia Dziurska w Tańcu z Gwiazdami pokonała POPKA Tomasz Oświeciński zostanie zwolniony z M jak miłość Finał Tańca z Gwiazdami: Kasia Dziurska i Tomasz Barański Kasia Dziurska i Emil Gankowski wychodzą z TVP
Kasia Dziurska w Tańcu z Gwiazdami pokonała POPKA
1/4
Kasia Dziurska w Tańcu z Gwiazdami pokonała POPKA

Telewizja Polsat bardzo zaskoczyła swoich widzów, prezentując listę uczestników ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami". Obok znanych nazwisk takich jak: Kret, Tadla, czy Popek, pojawiła się ona - cicha myszka, blondynka z wysportowanym ciałem - Kasia Dziurska, nieznana szerszej publiczności. Tańczyła tak dobrze, że widzowie ją pokochali, co poskutkowało nie tylko wzrostem liczby fanów, licznymi współpracami z markami, ale i tym że już niedługo rozpocznie karierę jako aktorka! Jak udało nam się dowiedzieć, trenerka fitness zagra w "M jak Miłość"!

 

Kasia Dziurska zagra w "M jak Miłość"! Wiemy w kogo wcieli się trenerka!

"M jak Miłość" jest niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o polską telewizję. W pierwszym tygodniu po wakacjach zmiażdżył konkurencję pod względem wyniku oglądalności. Nic więc dziwnego, że tak wiele początkujących gwiazd chcących zaistnieć w polskim show-biznesie na dłużej, wybiera się na castingi do tego serialu. I choć w jesiennym sezonie do obsady dołączyło już wiele nowych twarzy, produkcja nie zwalnia tempa i napisała scenariusz dla kolejnej postaci!

 

W kogo wcieli się Kasia Dziurska? Czy złamie komuś serce? Przeczytajcie na następnej stronie!

 

Polecamy: "M jak miłość": Adriana Kalska jednym zdjęciem z planu serialu zdradziła, co dalej z Izą i Marcinem? Zobacz!

2/4
Tomasz Oświeciński zostanie zwolniony z M jak miłość

Kasia zagra Lenę Milewicz - blogerkę fitness, która przyjedzie kręcić swój program. Jest znajomą Andrzejka (Tomasz Oświeciński), który wpadł na pomysł, by poznać ją ze swoimi znajomym. Trenerka wejdzie na plan zdjęciowy już pod koniec września, a efekty jej pracy będzie można oglądać od grudnia na antenie telewizyjnej dwójki.

 

Myślicie, że Lena rozbije związek Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka?

3/4
Finał Tańca z Gwiazdami: Kasia Dziurska i Tomasz Barański
East News

Wiosną 2018 roku Kasia wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Jej partnerem był Tomasz Barański, z którym dotrwała do samego finału. Pomimo najlepszych not od jurorów, musieli oni pogodzić się z porażką i oddać zwycięstwo Beacie Tadli i Jankowi Klimentowi.

4/4
Kasia Dziurska i Emil Gankowski wychodzą z TVP
Instagram

Partnerem Kasi jest trener personalny, Emilian Gankowski. Mężczyzna mocno wspierał partnerkę kiedy występowała w tanecznym show Polsatu.