Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Kasia Dziurska, zdjęcie z Instagrama
Instagram
Newsy

Kasia Dziurska pokazała bardzo odważne zdjęcie! Pozuje na nim niemal nago!

Kasia Dziurska pokazała bardzo odważne zdjęcie! Pozuje na nim niemal nago!

Kasia Dziurska i Emil Gankowski są ostatnio jednymi z najgorętszych gwiazd. O ich udziale w programie "Dance, Dance, Dance" mówili wszyscy. Kasia i Emil zaprezentowali się tam jako kochająca i wspierająca się para. Tuż po zakończeniu show zakochani zaręczyli się, o czym poinformowali swoich fanów na Instagramie. Kasia Dziurska i Emil Gankowski lubią dzielić się tam swoimi szczęśliwymi chwilami. Ostatnio na Instagramie Kasi pojawiło się również ich bardzo intymne zdjęcie. Zobaczcie sami!

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski będą mieli dziecko! Kiedy? "Dajemy sobie jeszcze chwilę..."

Kasia Dziurska pozuje niemal nago na Instagramie

Kasia i Emil zawodowo zajmują się fitnessem. Oboje mogą się pochwalić doskonałymi sylwetkami. Wymaga to od nich dużo wyrzeczeń. Dieta, regularne ćwiczenia - to ich chleb powszedni. Jednak efekty są zdumiewające! Kasia lubi eksponować swoje zgrabne ciało. Na jej Instagramie co jakiś czas pojawiają się kuszące zdjęcia. Tak było również tym razem. Kasia opublikowała zdjęcie, na którym jest niemal naga! Na fotografii widać także Emila, który zasłania jej piersi. 

Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, przytuli, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy gdy płacze. Na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości ale sprawi, że inne kobiety będą zazdrościć właśnie jej ... Em ❤️ #fakeoffpoland#love#partner - napisała pod fotografią Kasia Dziurska.

Jak oceniacie to zdjęcie? Powinna pokazywać tak odważne ujęcia?

Kasia i Emil mogą pochwalić się doskonałymi sylwetkami

Kasia Dziurska krytyka Idy
Instagram

Zobacz także
Kasia Dziurska, Emilian Gankowski będą brali ślub

Jak Kasia Dziurska zareagowała na oświadczyny Emila? Ukochany bardzo ją zaskoczył!

Kasia Dziurska po wypadku w "Dance, dance, dance"

Ból i łzy! Mimo groźnego wypadku Kasia Dziurska nie przerwała tańca! "Jestem poturbowana nieźle"

 

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski w programie "Dance, dance, dance"
East News
TV-Show
Kasia Dziurska znów zatańczy słynny układ z żyrandolem! Boi się kolejnego wypadku?
Kasia Dziurska znów zatańczy słynny układ z żyrandolem! Boi się kolejnego wypadku?

Ostatni układ taneczny z wykorzystaniem żyrandola omal nie zakończył się dla Kasi Dziurskiej tragicznie. Wypadek w „Dance, dance, dance” to scena, którą fani Kasi i samego show zapamiętają na długo. Jak ona sama go wspomina? Okazuje się, że to naprawdę twarda kobieta. Postanowiła bowiem, że powtórzy go w najnowszym odcinku programu! Jak to wypadnie? Zobaczycie już w najbliższym - dzisiejszym - odcinku „Dance, dance, dance” . Czy Kasia Dziurska bała się przy powtórce? Zobaczcie co nam powiedziała trenerka i jej partner - Emil Gankowski. Zpbacz także:  Czy Kasia Dziurska i Emil winią kogoś za dramatyczny wypadek w "Dance, Dance, Dance"? "Ktoś nam podstawił nogę" Kasia Dziurska nie przerwała występu, mimo wypadku. Ale występ dużo ją kosztował.

Ranking - kto odpadał z programów niesłusznie?
Newsy
Nie tylko Dziurska i Gankowski... Oto inne, "niesprawiedliwe" werdykty w programach rozrywkowych!
Nie tylko Dziurska i Gankowski... Oto inne, "niesprawiedliwe" werdykty w programach rozrywkowych!

Emocje po ostatnim odcinku "Dance Dance Dance" jeszcze nie opadły. Z show musieli pożegnać się Kasia Dziurska i Emilian Gankowski. Zadecydowały o tym tylko i wyłącznie noty od jurorów. Na Idę Nowakowską spadła fala krytyki za ostre oceny, a niektórzy widzowie programu piszą wprost, że to bardzo niesprawiedliwy werdykt. Warto jednak przypomnieć, że nie tylko porażka (choć w tym przypadku to raczej nieadekwatne słowo) Emila i Kasi wzbudzała tak spore emocje. Znaleźliśmy kilka innych przypadków, kiedy to werdykty jury i widzów były mocno zaskakujące! Zobacz także:   Ida Nowakowska do Kasi Dziurskiej: "Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil"! Szokująca ocena jurorki...

Kasia Dziurska krytyka Idy
Instagram
Newsy
Ida Nowakowska do Kasi Dziurskiej: "Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil"! Szokująca ocena jurorki...
Ida Nowakowska do Kasi Dziurskiej: "Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil"! Szokująca ocena jurorki...

Kasia Dziurska i Emil Gankowski po raz drugi odtworzyli najszerzej komentowaną choreografię programu  " Dance dance dance " do utworu "Try" Pink. Pierwszym razem taniec zakończył się wypadkiem . Trenerka nie złapała żyrandola i upadła na biurko. Mimo bólu dokończyła występ. W półfinałowym odcinku wszystko się udało, ale występ po raz kolejny wywołał ogromne kontrowersje! Oceniając parę Ida Nowakowska wprost stwierdziła, że upadek Kasi Dziurskiej był z winy Emila ... Ida Nowakowska o upadek Dziurskiej obwinia jej partnera? Po występie Kasia Dziurska nie kryła łez. Widać było, z jak ogromnymi emocjami wiąże się ten występ! Z niecierpliwością czekali na oceny jurorów. Jako pierwsza podsumowanie zaczęła Ida i powiedziała: Kasia ty jesteś niesamowita, bo oprócz tego że jesteś tak sprawną tancerką, kobietą, też walczysz o Emila. Ja analizowałam tamten nieszczęsny występ. Ja nad żadną oceną tyle nie myślałam. - powiedziała najostrzejsza z jurorek.  Nic nie zapowiadało tego, co za chwilę powie! Ida Nowakowska bez ogródek zarzuciła Emilowi, że stał za daleko, aby Kasia Dziurska mogła poprawnie wykonać skok na żyrandol: Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil! - wyznała Nowakowska. Kasia Dziurska od razu stanęła w obronie partnera, ale widać było jego ogromne zdenerwowanie. Te słowa bardzo go zabolały ! Po chwili jurorka dodała jeszcze: Emil to nie jest atak na siebie. Ja darzę cię sympatią, ale to jest układ choreograficzny, to jest taniec. Między wami jest tak wielka przepaść. Ja jako sprawiedliwa jurorka muszę was ocenić, ale mam problem. Kasia ty zasługujesz na 10, ale muszę was ocenić razem. Ode mnie dzisiaj z wielkim bólem 8! Jak ocenę Idy Nowakowskiej przyjął partner Kasi Dziurskej? Mężczyzna był...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner