ONS
Katarzyna Cichopek już od kilku lat pojawia się w serialu "M jak miłość". Rola Kingi przyniosła jej sławę i popularność o jakiej marzą tysiące absolwentów szkół filmowych. Chociaż zawodowi aktorzy i recenzenci wytykają jej, że jest amatorką bez doświadczenia to sama Cichopek wciąż próbuje podbić scenę teatralną. Okazuje się, że celebrytka postanowiła po raz kolejny sprawdzić swoje umiejętności w spektaklu.

Razem ze swoim kolegą z serialu, Przemysławem Cypryańskim, Kasia wystąpi w sztuce "Testament cnotliwego rozpustnika", którą wyreżyseruje dyrektor Teatru Kamienica, Emilian Kamiński.

- To mój drugi festiwal teatralny. Cieszę się, że w spektaklu mogę zaprezentować się z zupełnie innej strony niż w serialu. Dzięki temu mamy z Przemkiem bezpośredni kontakt z widzami "M jak miłość". Sztuka odbierana jest bardzo dobrze. W lokalnej prasie ukazały się przychylne recenzje. Przedstawienie zostało wystawione nie tylko na przeglądzie. Jeździmy z nim po całej Polsce - zachwala Cichopek.

Serialowa aktorka razem ze swoimi kolegami występującymi w sztuce już dzisiaj weźmie udział w "Elbląskiej Wiośnie Teatralnej", podczas której na jednej scenie spotykają się aktorzy zawodowi z amatorami. Ciekawe w jakiej roli wystąpi Katarzyna Cichopek? Dotychczas mogliśmy ją oglądać w teatrze w roli hiszpańskiej diwy.


 

Więcej na temat Katarzyna Cichopek