Kasia Cichopek o ciąży
ONS

Kasia Cichopek aktualnie jest w drugiej ciąży. Mimo iż do rozwiązania zostały jej tylko dwa miesiące, to gwiazda nie zrezygnowała z aktywności zawodowej. Aktualnie najwięcej czasu zabierają jej wykłady "Mamy sexy mamy", z którymi jeździ po całym kraju. Zobacz: "Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania"

Gwiazda "M jak miłość" angażując się w nowy projekt założyła również blog. Dzięki stronie komunikuje się z mamami oraz dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa oraz udziela praktycznych rad. Jej ostatni wpis dotyczy rozstępów.

- Rozstępy to zmora każdej kobiety w ciąży. Dlatego warto zadbać o skórę, zwłaszcza brzucha i biustu bo jest najbardziej delikatna, już za wczasu. Jak to robić? Nie czekaj, aż brzuch zacznie rosnąć. Przygotuj skórę na rozciąganie już wcześniej. Od pierwszych dni ciąży zainwestuj w kremy na rozstępy (bezpieczne dla ciężarnych) i konsekwentnie rano i wieczorem smaruj najbardziej narażone miejsca. Pamiętaj też o pilingu! Robiony raz w tygodniu, złuszcza zrogowaciały naskórek, ale również poprawia ukrwienie w tych miejscach. Uwaga: rób piling tylko do 8 miesiąca, później takie pocieranie brzucha może pobudzić macice i wywołać skurcze! - radzi gwiazda na swoim blogu.


Kasia doradza również, jak samodzielnie zrobić kosmetyki, które zadbają o skórę:

- Połącz miód i sól - i piling gotowy, potem natrzyj brzuch oliwą z oliwek i pielęgnacja gotowa. Tanio i bezpiecznie.


Aktorka radzi również, żeby nie rezygnować z pielęgnacji skóry po porodzie:

 - Nie zapomnij, że rozstępy mogą się zrobić po rozwiązaniu, podczas chudnięcia, dlatego pielęgnację antyrozstępową skóry kontynuuj jeszcze przez parę miesięcy po porodzie. Niestety raz powstałe rozstępy można tylko spłycić i zmienić ich barwę, ale nie całkowicie wyeliminować.


Skusicie się na miodowo-solny peeling od Kasi Cichopek?

Zobacz: Kasia Cichopek w ciąży ma problem z ubieraniem się

Kasia Cichopek sprytnie maskuje ciążowy brzuszek: