Kasia Cichopek wypoczywa na plaży
ONS

Kasia Cichopek w nowej fryzurze na wakacjach. Tak szaleje nad morzem

Kasia Cichopek wypoczywa na plaży
ONS

Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej zapracowanych mam w show-biznesie. Aktorka niedawno urodziła córeczkę, a chwilę później wróciła na plan serialu "M jak miłość" w którym gra od wielu lat. I choć ostatnio ze względu na ciążę i zajmowanie się rodziną, coraz mniej pojawiała się w mediach, nadal jest uwielbiana przez widzów i doceniana przez reklamodawców. Ci bardzo chętnie angażują ją w nowe projekty, za naprawdę duże pieniądze. Przypomnijmy: Cichopek w reklamie zabawki dla dzieci. Zarobi fortunę 

Kilka dni temu aktorka zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą, bowiem zdecydowała się pozbyć tak charakterystycznych dla niej długich włosów i znacząco je skrócić. Do tej pory rzadko mieliśmy okazję podziwiać ją w nowym uczesaniu, na szczęście zmieniło się to za sprawą profilu aktorki na Facebooku. Właśnie tam pojawiły się dwie fotki znad morza na których pełna energii Kasia bawi się na plaży. I choć pogoda wygląda na mało wakacyjną, aktorka pojawiła się w krótkich szortach i koszulce.

Jak wam się podoba Kasia Cichopek w naturalnej wersji?

Zobacz: Cichopek pierwszy raz tak szczerze o kryzysie w związku z Hakielem Kasia Cichopek na spacerze z córką w wózku za 6 tys.:

Więcej na temat Katarzyna Cichopek
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11