Krzysztof Kasowski oskarża Dodę o brak przeboju

KASA o Dodzie: Ma nowe cycki, nos, zęby

Krzysztof Kasowski oskarża Dodę o brak przeboju

Doda wielokrotnie podkreślała, że jej siłą jest ilość wrogów. Najwyraźniej do tego grona zalicza się Krzysztof KASA Kasowski. Nieco zapomniany celebryta kilka dni temu wydał książkę "Kontrakt", w której postanowił ujawnić różne pikantne szczegóły z życia znajomych z branży. Chyba w trosce o to, by publikacja znalazła jakichś nabywców, bo nie sądzimy, żeby w innym przypadku ktoś był nią zainteresowany. Najbardziej pocisnął Dodzie.

Kasowski stwierdził, że fenomen Dody za jakiś czas odejdzie do lamusa, a po niej nie pozostanie żaden ślad. Zupełnie inaczej niż np. w przypadku zespołu Feel, do którego należała jedna z minionych "epok" (ciekawe która?).

- Tak jak była epoka Chojnackiego, Budki Suflera, Golców, Ich Troje, Feel...Tyle że oni mieli przeboje. A dziś? Doda? Nie potrzebowała nawet tego. Po co jej przebój skoro ma nowe cycki, nos, zęby i kto wie co jeszcze?

Śmieszne jest, że ktoś kto na swoim koncie ma jedną rozpoznawalną piosenkę ocenia twórczość innych... W sumie Sara May przestała cisnąć, czyżby KASA chciał zająć jej miejsce?Więcej na temat Doda książka Krzysztof Kasowski
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27