Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Korwin o fanach Dody
ONS
Newsy

Korwin Piotrowską pilnuje policja. Wszystko przez konflikt z Dodą

Karolina zdradziła kulisy

Relacja Karoliny Korwin Piotrowskiej i Dody uległa w ostatnich latach znacznemu pogorszeniu. Dziennikarka kiedyś pozytywnie podchodziła to twórczości wokalistki, ale teraz zmieniła o niej zdanie i w wywiadach nie szczędzi pod jej adresem wielu mocnych słów. Przyczyniła się do tego rzekoma bójka z Agnieszką Szulim. Przypomnijmy: "Biedna dziewczyna. sama nie wie, czego jest królową"

Krytyka Rabczewskiej powoduje z kolei ostrą reakcję jej fanów, którzy walczą o dobre imię swojej idolki. Korwin już niejednokrotnie skarżyła się, że wielbiciele Dody zalewają ją obraźliwymi wiadomościami i komentarzami, a treść niektórych z nich publikowała nawet na swoim Facebooku. W najnowszej rozmowie z "Faktem" Karolina zdradziła, że w związku z groźbami z ich strony pilnuje ją nawet policja. Również sąsiedzi dziennikarki okazali jej solidarność i zapewnili, że w razie gdyby miało się coś wydarzyć, służą pomocą.
 

Policja powiedziała mi na dzielni, że mnie pilnuje. Po ostrych atakach fanów Dody i różnych smsach z groźbami... Zresztą sąsiedzi mi powiedzieli, że jakby co - obronią! Ostatnio jak mój pies poważnie zachorował, to pierwsze było pytanie - czy otruty? - wyznaje Karolina.


Co o tym sądzicie?

Zobacz: Górniak wykorzystuje syna do zarabiania pieniędzy? Korwin ma swoją teorię

Doda na Eska Music Awards 2014

 

Najmocniejsze cytaty z wywiadu z Korwin:

Korwin odpowiada na list otwarty Dody
ONS
Newsy
Korwin skomentowała oświadczenie Dody do TVN
Co myśli na ten temat dziennikarka?

Początek tego tygodnia stoi pod znakiem wielkiej afery wokół materiału wyemitowanego w programie "Na Językach", w którym Agnieszka Szulim i jej goście żartowali z wypadku Dody , któremu gwiazda uległa ponad tydzień na jednym z koncertów. Przypomnijmy: Szulim w "Na Językach" nabija się z wypadku Dody. Przesadziła? Na reakcję Dody nie trzeba było długo czekać. Piosenkarka, która od długiego czasu zmaga się z poważnym schorzeniem kręgosłupa wystosowała list otwarty do dyrektora TVN, Edwarda Miszczaka, a także samej Agnieszki Szulim. Napisała w nim o szerzeniu nienawiści, bezdusznego nabijania się z cudzej choroby, nie zabrakło też mocnych słów pod adresem dziennikarki (zobacz: MOCNE! Doda oskarża TVN i PONIŻA Szulim: Prywatna obsesja i kompleksy ). Podczas emisji materiału w studio "Na Językach" była też obecna Karolina Korwin Piotrowska . W rozmowie z AfterParty.pl dziennikarka skomentowała reakcję Dody: Napisałam w "Bombie", że im bardziej gwiazda opowiada, jakie ma poczucie humoru i dystans do siebie, tym szybciej należy kupować kamizelkę kuloodporną i uciekać z krzykiem. Podtrzymuję. Gdyby Doda mieszkała w swoich wymarzonych Stanach, do których jakoś jednak nie pojechała kariery robić, to nie wychodziłaby z sądu, bowiem to, co robią w programach Jimmy''ego Kimmela i innych wywołałoby u niej jeszcze większą wściekłość. Tam nie ma zmiłuj. Dla nikogo. "Na językach" to nie "Pegaz". To program o szołbiznesie, w którym jestem komentatorem, więc o materiałach tam zamieszczanych powinien wypowiadać się jego producent, a nie ja. Zabawna jest jednak reakcja Dody. Jej list ma poziom egzaltowanej 12-latki, jej obrona przez fanów, podobnie. Polskie piekło i głupota w pełnej krasie, okraszone groźbami w języku elfickim wysyłanymi do Agnieszki Szulim i groźbami spalenia mieszkania i pobicia kierowanymi pod moim adresem. Doda zapomniała, w ilu pobiciach...

Karolina Korwin Piotrowska o Dodzie
ONS
Newsy
Korwin o Dodzie: Biedna dziewczyna. Sama nie wie, czego jest królową
Piotrowska bezlitosna dla wokalistki

Stosunek Karoliny Korwin Piotrowskiej do Dody na przestrzeni czasu zmienił się diametralnie. Kilka lat temu dziennikarka zapewniała, że to ona "przyczyniła się do zmiany wizerunku Rabczewskiej" , a jej ostatnią płytę oceniła obiektywnie i nawet pozytywnie . Seria skandali przyćmiła jednak dobre zdanie Korwin na temat Dody, a oliwy do ognia dolał konflikt z Agnieszką Szulim w roli głównej. Przypomnijmy:  Korwin o bójce Dody z Szulim: Przyczyniłam się do stworzenia potwora Karolina niedawno promowała swoją książkę "Ćwiartka Raz" w Trójmieście . Przy okazji udzieliła wywiadu "Dziennikowi Bałtyckiemu", w którym została zapytana o Rabczewską. Korwin nie ma wątpliwości, że Doda powoli odchodzi w zapomnienie. W kilku zdaniach dosadnie podsumowała jej karierę: To jest biedna dziewczyna, która uwierzyła, że jest jakąś królową, sama nie wie czego, i której media wmówiły, że jest świetna. Nie interesuje mnie, co z nią dalej będzie, ale jej fani na szczęście w większości z niej wyrośli. Sztuką jest sprawić, by fani zestarzeli się razem z tobą. Kazik, Nosowska czy nawet Steczkowska mają fanów we wszystkich grupach wiekowych, bo kochają swoją robotę - mówi w "Polska Dziennik Bałtycki" Konkretnie i rzeczowo, bez zbędnych złośliwości. Ma rację? Zobacz:  Korwin o ślubie Grzeszczak i Libera: Przecieram oczy ze zdumienia Karolina Korwin Piotrowska na planie czołówki do "Magla Towarzyskiego":

Ewa Farna ma psychofana
ONS
Newsy
Farna z chłopakiem dogryzają złośliwym Czechom
Ewa wciąż nie może przeżyć porównania do ciężarówki

W ostatnim czasie u Ewy Farnej sporo się dzieje - wokalistka dołączyła do obsady polskiej edycji programu "X Factor", promuje wydany niedawno album "W(inna)?", a pomiędzy zajętościami musi znaleźć czas dla swojego chłopaka Martina. O wszystkim na bieżąco Ewa informuje swoich fanów na Facebooku. Na jednym z ostatnich zdjęć widać jak Ewa pozuje ze swoich chłopakiem po meczu badmintona. Uwagę zwraca koszulka wokalistki z napisem "Lubię swoją dupę" . Jest to - jak nie trudno się domyślić - odpowiedź Ewy na pojawiające się w czeskich mediach określenie na temat jej osoby. Zobacz: Farna odpowiada Czechom: Nie interesujcie się moją dupą! Po stronie artystki stanęły wtedy m.in. Karolina Korwin-Piotrowska oraz Jolanta Pieńkowska. Ta druga przytoczyła nawet słowa Ewy w kontekście czeskich wypowiedzi: Pamiętam, jak była u nas i mówiła już o tych, co krytykują jej wagę. Powiedziała: "Dobrze, że mam dość wielki tyłek, że nie tylko zmieszczą się tam obecni hejterzy, ale też zostanie miejsce dla następnych". Ewo! Nie przejmuj się! Jesteś świetna, ja cię uwielbiam Mamy nadzieję, że nasi południowi sąsiedzi wezmą przekaz Ewy do serca. Samej wokalistce gratulujemy zaś dystansu i chłopaka, który lubi jej kobiece kształty. Tak trzymać! Przypomnijmy: Farna chwali się: Mój chłopak uwielbia zaokrąglone kształty Zobacz debiut Ewy w X FACTOR:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner