Karolina Szostak w białej stylizacji na imprezie
East News

"Nie jest ważne ile ważymy" Zapewnia Karolina Szostak i pokazuje zdjęcie w kostiumie kąpielowym!

Karolina Szostak w białej stylizacji na imprezie
East News

Karolina Szostak pochwaliła się figurą w kostiumie kąpielowym! Gwiazda Polsatu kilka lat temu zafundowała sobie ogromną metamorfozę. Dziennikarka przeszła na dietę i rozpoczęła ostre treningi. Efekt? Karolina Szostak schudła ok. 30 kilogramów. Teraz może pochwalić się naprawdę świetną figurą, bo cały czas pilnuje, żeby nie dopadł jej efekt jojo i raz w roku stosuje post dr Dąbrowskiej. 

Jak się dużo schudnie, to gdzieś te kilogramy też wracają, to jest naturalne. Jak przechodzimy na inne żywienie one powracają, ale ja już tak jestem zaprogramowana, że raz w roku robię post. Robię go dla zdrowia, a jak mówi dr Dąbrowska ubytek wagi jest efektem ubocznym- Karolina Szostak przyznała nam kilka miesięcy temu. 

Teraz dziennikarka opublikowała swoje zdjęcie w kostiumie kąpielowym i pokazała, jak naprawdę wygląda jej figura! Zobaczcie! 

Karolina Szostak pokazała zdjęcie z wakacji

Dziennikarka Polsatu wypoczywa właśnie na wakacjach, a w sieci pojawiło się już całkiem sporo zdjęć z jej wyjazdu. Ostatnio Karolina Szostak pokazała nawet swoje zdjęcie w kostiumie kąpielowym! Jak prezentuje się jej figura? 

(... ) nie jest ważne ile ważymy ale jak się czujemy, najważniejsze „być sobą”🤩 i nie wiek ale stan ducha 💃 , a najgorsze, że kobiety same wkręcają się w kompleksy , za chude, za grube , za niskie , za wysokie- napisała na Instagramie.

Internauci byli zachwyceni wpisem i zdjęciem gwiazdy. Zobaczcie, co pisali w komentarzach! 

- Jest moc Karola 🔥👌🔝👍
- Piekielnie Pięknie i seksownie 😍😍😍😍
- Wygląda Pani jak milion dolarów- komentowali internauci.

Zobaczcie sami, jak w kostiumie kąpielowym wygląda Karolina Szostak! Zdecydowanie zgadzamy się z opinią fanów dziennikarki- wygląda obłędnie! 

Karolina Szostak pozuje w kostiumie kąpielowym

Dziennikarka kilka lat temu przeszła ogromną metamorfozę

Ile schudła Karolina Szostak
 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09