Karolina Szostak w białej stylizacji na imprezie
East News

Karolina Szostak schudła jeszcze więcej! Co za figura!

Karolina Szostak w białej stylizacji na imprezie
East News

Karolina Szostak przeszła jedną z największych metamorfoz w polskim show-biznesie! Zmiana nawyków żywieniowych, ciężka praca i wytrwałość w dążeniu do celu sprawiły, że dzisiaj dziennikarka wygląda olśniewająco. Najnowsze zdjęcie gwiazdy wprawiło jej fanów w osłupienie! Karolina zaprezentowała się w obcisłej sukience, która podkreśliła jej wspaniałe kształty! Teraz gwiazda ma figurę niczym modelka! 

Zobacz także: Te gwiazdy nie zawsze tak wyglądały! Agata Rubik, Magda Bereda czy Sylwia Bomba sporo schudły, ale nie tylko one!

Karolina Szostak nie przestaje zachwycać swoją nową figurą!

Karolina Szostak przez kilka lat bezskutecznie walczyła z nadprogramowymi kilogramami. Jak się niestety okazało, dziennikarka cierpi na zapalenie tarczycy typu Hashimoto. Choroba często doprowadza do nadwagi, a proces odchudzania niestety jest długotrwały i wymaga ogromnych pokładów cierpliwości oraz wysiłku. Gwiazda przyznała, że o swojej dolegliwości dowiedziała się dość późno, a nieregularny tryb życia i różne godziny pracy dodatkowo potęgowały przybieranie na wadze. Na szczęście dzięki konsultacjom endokrynologicznym, zmianie nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej, dziennikarce udało się osiągnąć oszałamiające rezultaty i schudnąć aż 30 kg! 

Na najnowszym zdjęciu, dodanym przez Karolinę Szostak w mediach społecznościowych, dziennikarka zachwyca swoją szczupłą figurą i wygląda na to, że schudła jeszcze bardziej! W obcisłej, czarnej sukience podkreśliła swoje kształty, a fani wprost nie mogą wyjść z zachwytu nad tak spektakularną metamorfozą swojej idolki. 

- Aleś Ty teraz szczupła😍

- No, no no Karolina . Mucha nie siada 👏

- Wyglądasz pięknie. I szacunek za wytrwałość 💪

- Petarda pani Karolino!!🔥🔥 Podziwiam, ze tak się pani udało schudnąć.. szacunek.

- Pięknie Pani wygląda👏👏👏👏🔥 - piszą zachwyceni fani gwiazdy. 

Niektórzy fani gwiazdy zaczęli nawet niepokoić się, czy Karolina Szostak nie jest już zbyt chuda! Jednak dziennikarka na pewno odchudza się pod nadzorem specjalistów i ma dobrze zbilansowaną dietę. My jesteśmy pełni podziwu i gratulujemy wytrwałości w dążeniu do celu! Tak wspaniałej figury można tylko pozazdrościć!

Choroba Hashimoto spowodowała, że Karolina Szostak długo walczyła ze zbędnymi kilogramami. Jednak teraz dziennikarka stara się ściśle przestrzegać diety, która daje wspaniałe rezultaty!

 

Więcej na temat Karolina Szostak
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15