Karolina Szostak
Instagram/Karolina Szostak

Karolina Szostak pokazała się bez grama makijażu! Poznalibyście ją?

Karolina Szostak
Instagram/Karolina Szostak

Karolina Szostak tym razem postanowiła pokazać się swoim fanom w totalnie naturalnej wersji. Do zdjęcia zapozowała bowiem bez grama makijażu! Fani są zachwyceni i uważają, że gwiazda powinna jak najczęściej występować właśnie w takiej odsłonie. Sami zobaczcie i oceńcie, czy widzicie dużą różnicę! 

Zobacz także: Karolina Szostak zmieniła fryzurę i wygląda jak Jennifer Lopez! Pokazała zdjęcia! 

Karolina Szostak pokazała się bez makijażu 

Karolina Szostak przeszła jedną z największych metamorfoz, jakie widział polski show biznes!  Zmiana w wyglądzie znanej dziennikarki jest niesamowita, bowiem gwiazda schudła ponad 30 kg i wygląda na to, że nie zamierza zwalniać tempa! W dalszym ciągu przestrzega zasad zdrowego odżywiania, dzięki czemu nie wystąpił u niej efekt jojo. Dziennikarka jest niesamowitą inspiracją dla swoich fanów, którzy podziwiają efekty jej spektakularnej zmiany. 

Zobacz także: Co się stało Karolinie Szostak?! Fani jej nie poznają

Tym razem Karolina Szostak postanowiła pokazać się swoim fanom w wersji bez makijażu. Na jej twarzy nie dopatrzymy się fluidu, czy sztucznych rzęs. Gwiazda w takiej odsłonie wygląda naprawdę pięknie. Również fani w komentarzach pod postem zaznaczyli, że w takiej wersji wygląda świetnie! 

- Piękna naturalna kobieta 🌸🌸🌸

- Bez makijżu na plus😉

- Ślicznie ❤️ - piszą fani. 

Zdjęcie nie zostało także "podrasowane" żadnymi filtrami, dlatego możemy zobaczyć jak gwiazda Polsatu wygląda na co dzień. W opisie pod zdjęciem dziennikarka dodała, że na co dzień używa naturalnych kosmetyków do pielęgnacji, które zawierają w sobie między innymi wyciąg z buraka, selera, dyni czy ogórka. Zobaczcie zatem sami jak wygląda Karolina Szostak bez makijażu! Prawda, że jest piękna? 

Karolina Szostak
Instagram/Karolina Szostak

Metamorfoza Karoliny Szostak jest naprawdę niesamowita! 

East News

Gratulujemy tak spektakularnych efektów! 

Karolina Szostak w lokach
Instagram

 

Więcej na temat Karolina Szostak
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05