Karolina Szostak poprowadzi koncert w Sopocie
ONS

Udział w "TzG" opłacił się Szostak. Schudła i otrzymała nową propozycję od Polsatu

Karolina Szostak poprowadzi koncert w Sopocie
ONS

Karolina Szostak to jedna z najbardziej lubianych dziennikarek w naszym kraju. Ogromne zainteresowanie mediów i popularność przyniósł jednak udział w "Tańcu z Gwiazdami" - wszystko za sprawą kobiecych kształtów i biustu, który przyciąga wzrok niejednego mężczyzny. Teraz Karolina pojawia się na niemalże każdej imprezie, a w wywiadach opowiada o diecie, która pomogła jej zrzucić zbędne kilogramy. Przypomnijmy: Szostak zdradziła ile schudła. Opowiedziała też o nowej radykalnej diecie 

Dziennikarka do tej pory kojarzona była ze sportowymi wydarzeniami, jednak wiele wskazuje na to, że już wkrótce zobaczymy ją w zupełnie nowej roli. Telewizja Polsat zadowolona z zainteresowania wokół jej osoby, dostrzegła w niej także potencjał na prowadzącą duże show. Jak możemy przeczytać w magazynie "Flesz", Szostak ma zostać jedną z gwiazd sierpniowego Polsat Sopot Festival. 

 

Szefostwo jest pod ogromnym urokiem dziennikarki. Podoba im się jej dystans do siebie, luz i poczucie humoru. Chcieliby, żeby Szostak błyszczała nie tylko w świecie sportu, lecz także w rozrywce. - zdradziła osoba z Polsatu.

 

Sama zainteresowana nie komentuje jednak tych spekulacji. Jesteśmy jednak przekonani, że świetnie by sobie poradziła. 

Zobacz: Szostak miała szansę na światową karierę: To było istne szaleństwo

Odchudzona i opalona Szostak zachwyciła w Sopocie:

Więcej na temat Karolina Szostak
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04