Karolina Malinowska w przebraniu na Halloween
ons.pl/karolinamalinowska.pl

Fani zrzucili Karolinie Malinowskiej... satanizm! Co im odpowiedziała?

Karolina Malinowska w przebraniu na Halloween
ons.pl/karolinamalinowska.pl

Fani Karoliny Malinowskiej zarzucili modelce satanizm! A wszystko przez wpis o Halloween, który pojawił się na blogu modelki. Nie, nie był on kontrowersyjny, nie nawoływał do żadnych złych rzeczy. Ale czytelnikom Malinowskiej po prostu nie spodobało się to, że gwiazda świętuje Halloween.

Karolina Malinowska o Halloween

Na swoim blogu www.karolinamalinowska.pl modelka dzieli się ze swoimi przemyśleniami i rozterkami na różne tematy. Nie brakuje na nim tematyki rodzinnej. Ostatni wpis modelki dotyczył święta Halloween, które już na dobre zakorzeniło się w Polsce. Karolina pisze, że w jej rodzinie świętowanie dnia wampirów, zombie i innych zjaw jest okazją do wspólnej zabawy. Więcej - jest okazją, by powalczyć z dziecięcymi strachami:

Halloween to dla mnie także fajny czas na odczarowanie wszystkich zjaw, jakie pojawiają się w wyobraźni Potworzaków. Drakula to dla nas Hrabia Srakula. Wilkołaków się nie boimy, bo wiemy wszystko o prawdziwych wilkach. Zoombie, wampiry i inne takie, to tylko kostiumy służące temu, żeby zdobyć słodycze. Wycinanie dyni to czysta, pomarańczowa zabawa. I nawet pająk jakoś tak przyjaźniej dziś wygląda - napisała Malinowska.

Karolina Malinowska o Wszystkich Świętych

Modelka zaznaczyła, że halloweenowe szaleństwa nie wykluczają tradycyjnego obchodzenia dnia Wszystkich Świętych:

Jutro pójdziemy na cmentarz. Zapalimy znicze za dusze naszych zmarłych, których kochaliśmy. Popłynie po naszych policzkach niejedna łza. Pojawi się uśmiech na wspomnienie dobrych momentów, które już nie wrócą…Ten jutrzejszy dzień będzie inny. Ważny. Potrzebny. I nie straci nic ze swojej powagi, jeśli dziś słysząc pod naszymi drzwiami „cukierek, albo psikus!” otworzymy je… - napisała.

Fani zarzucili Malinowskiej satanizm

W komentarzach pod postem pojawiły się negatywne komentarze, w których czytelnicy m.in. zarzucają modelce satanizm! Karolina nie pozostała na nie obojętna i zamieściła aktualizację wpisu, w której napisała:

Błagam, nie wmawiajcie mi satanizmu w swoich komentarzach… Poczytajcie. Zrozumcie. Nabierzcie dystansu. I zastanówcie się, jak często sami chodzicie do kościoła i jak często robicie coś dla innych. Choćby się uśmiechacie… 

Pozdrawiam Was najserdeczniej i mam nadzieję, że przyjdzie kiedyś taki dzień, w którym będziemy mogli się różnić bez rzucania w inność kamieniem.

A przy okazji Halloween. to dawne święto celtyckie, czyli pogańskie, a nie satanistyczne. Fakt iż oni obchodzą obrzędy w tę noc to inna historia…

Wasza Malina

Karolina Malinowska to nie jedyna gwiazda, która pokazała, jak obchodzi Halloween! Zobaczcie, jak to się robi w Ameryce! Kim Kardashian pokazała przebranie swojej córeczki, a Heidi Klum zaskoczyła wszystkich zjawiskowym kostiumem.

 

Karolina Malinowska wraz z rodziną świętuje Halloween

 

Karolina Malinowska i Olivier Janiak na balu fundacji "TVN nie jesteś sam"

 

RS/VIVA!

 

 

 

 

 

Więcej na temat Karolina Malinowska
Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23