Karolina Malinowska radzi jak przetrwać upały
ONS

Jak wychowuje swoich synów Karolina Malinowska? Jest.... "matką terrorystką"

Karolina Malinowska radzi jak przetrwać upały
ONS

Karolina Malinowska to zabiegana mama trójki synów. Jest modelką, dziennikarką, pisze bloga, prowadzi imprezy, a do tego organizuje akcje charytatywne, których sama jest inicjatorką. Na przykład ostatnio sprzedała zawartość swojej szafy, by zebrać pieniądze na wyprawki dla biednych dzieci z warszawskiej Pragi.

Jaką mamą jest Karolina Malinowska?

Ale przede wszystkim stara się być normalną mamą dla sześcioletniego Fryderyka, czteroletniego Christiana, dwuletniego Juliana. Jak ogarnia bycie mamą trzech chłopaków?

Ogarniam gry wideo, transformersy i muszę przyznać, że jestem w tym świetna. Nie walczę z technologiami, pozwalam grać na Playstation. Nie jestem matką, która powie: "masz tu dwa klocki i dwie kulki i się tym baw kreatywnie". Pozwalam też, żeby mój mąż zajmował się dziećmi. Oczywiście każda kobieta uważa, że ona zrobi coś lepiej, ale czy to nie cudowne, że to on zrobi coś nieidealnie, a ty masz czas dla siebie? Ja na szczęście nie muszę prosić męża o pomoc, bo Olivier sam to robi. Chętnie uczestniczy w życiu dzieci, w kąpieli, w czytaniu bajek. Gdybym była z tym sama to bym nie dała rady - powiedziała "Fleszowi".

I dodała:

Kocham poniedziałki, kiedy zaczyna się przedszkole. W ogóle jestem "matka terrorystka" - po 20 dzieci bez gadania idą spać.

Malinowska przy trójce dzieci ma też jedną zasadę. Tak gospodaruje czasem, aby pobyć tylko z jednym dzieckiem i tylko jemu poświęcić czas. Można ją spotkać niedaleko domu na boisku, gdzie gra w piłkę - tym razem ze średnim synkiem Christianem. Na spacerach z Fryderykiem czy z małym Juliankiem.

 

Karolina Malinowska z synem Christianem. Mama odprowadza go z przedszkola i właśnie kupiła mu Danonka:

Karolina Malinowska w czarnej kurtce z synem Chystianem w burwczkowych spodniach na ulicy

Olivier Janiak z trójką synów nad morzem 2015:

 

Moi mężczyźni. Julian. Christian. Fryderyk. I @olivierjaniak ❤️ #love #summer #family

A photo posted by Karolina Malinowska (@karolamalina) on

 

Karolina Malinowska i Olivier Janiak okładka Vivy:

RS/VIVA!

 

Więcej na temat Karolina Malinowska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48