Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Karolina Malinowska o odejściu z programu Gwiazdy na dywaniku
ONS
Newsy

Malinowska z Horodyńską oceniały razem gwiazdy. Karolina pierwszy raz o powodach swojej decyzji

Miała inne priorytety

Wczoraj zakończyła się największa impreza modowa w Polsce, czyli Fashion Week w Łodzi. Nie zabrakło gwiazd i celebrytów, a wśród nich znalazł się Michał Witkowski, którego jedna ze stylizacji wzbudziła ogromne kontrowersje. Głos zabrała też Karolina MalinowskaZobacz: Gwiazdy oburzone stylizacją Witkowskiego. "Marność nad marnościami"

Była modelka wciąż bacznie obserwuje świat mody i być może niedługo pójdzie w pokazie swojej przyjaciółki, Ewy Minge. Malinowska, jak sama przyznaje, zrezygnowała z kariery na miarę Anji Rubik, ponieważ zakochała się w swoim aktualnym mężczy, czyli Olivierze Janiaku. Cały czas jednak ma styczność z tą branżą, a swego czasu prowadziła z Joanną Horodyńską program "Gwiazdy na dywaniku", gdzie oceniały stylizacje znanych osób.

Karolina jednak zrezygnowała, a zastąpiła ją Ada Fijał, która ze względu na ciążę także odeszła. Malinowska nie zdradzała nigdy jednak powodów swojego odejścia. Zrobiła to w najnowszym wywiadzie dla magazynu "Flesz":

Oceniałam ludzi dwa lata, żeby dojść do wniosku, że to bezsensu. Bo ile ludzi, tyle opinii. Mnie też się zarzuca, że wiecznie chodzę w worach. A chodzę w nich i będę chodzić, bo mam wielki brzuch po trzech ciążach i nie mam figury, żeby wkładać dopasowane sukienki. I co? Mam teraz przepraszać za to? Nie chciałam więc robić tego innym. Poza tym mnie interesuje człowiek, a nie jego ciuchy.


Słuszna decyzja?

Zobacz: Janiak i Malinowska myślą o kolejnym dziecku?
 
 

Malinowska na promocji płynów dla dzieci:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa Minge chwali Karolinę Malinowską
ONS
Newsy
Minge porównuje Malinowską do Rubik: Szczęka mi opadła na jej widok
Opowiada też o miłości Malinowskiej do Janiaka

Ostatni skandal z polskimi modelkami, które sprzedają swoje ciała arabskim szejkom wywołał wiele kontrowersji. Głos zabrały osoby związane z branżą, w tym między innymi Karolina Malinowska . Była modelka nie miała litości w swoich osądach. Zobacz:  Malinowska bezlitosna dla prostytutek-celebrytek: Ku**ica mnie bierze! To nie są modelki Inne zdanie miała Ewa Minge, która uznała, że to decyzje instagramowych modelek, a ona nie widzi w tym nic złego. Odmienne zdanie na tak kontrowersyjny temat nie poróżniło gwiazd. Wręcz przeciwnie, panie bardzo się przyjaźnią od wielu lat i nie szczędzą sobie publicznie komplementów. Dowodem na to jest ostatni wpis projektantki na temat żony Olivera Janiaka. Minge porównała ją nawet do Anji Rubik: Otóż Karolina jak każda kobieta miewa lepsze i gorsze dni (ja miewam już tylko gorsze i tragiczne). Karolina była tą Polką, która już to pisałam, chodziła jak Ania Rubik i przed Anią dla największych kreatorów na świecie. Aż zakochała się w Olivier Janiak i zrezygnowała z kariery światowej na rzecz miłości. Inwestycja jak czas pokazał trafiona w dziesiątkę. Co do lepszych i gorszych dni to oświadczam, że moja Malina mama trójki dzieci w wieku „drobnicowa” wygląda obecnie jak szesnastolatka i nie ma w tym grama przesady. Tak pięknie i świeżo to chyba nigdy nie wyglądała. Szczęka mi opadła na jej widok i z dumy mi dech zaparło, bo mam słabość do dziewczyny i marze żeby zagwiazdowała już wkrótce u mnie na pokazie w Paryżu! Promujemy piękne, spełnione matki Polki jako dowód, że polskie jest i dobre i piękne i mądre. Malinowska oczywiście skomentowała zamieszczony post: Mnie też teraz zamurowało. Dziękuję za wszystko. Za każde nasze spotkanie. Paryż obiecuję. Będę gotowa. Przyjaciółka jednak dodała jeszcze kilka słów od siebie: Malina jestem z Ciebie dumna bo dajesz radę i nikt...

Karolina Malinowska o początkach z Olivierem Janiakiem
ONS
Newsy
Malinowska dumna ze związku z Janiakiem: Jesteśmy przykładem dla innych
Dla niego zrezygnowała ze światowej kariery

W najnowszym numerze "Flesz" obszernego wywiadu udzieliła Karolina Malinowska . Była modelka po raz pierwszy opowiedziała o tym, dlaczego zrezygnowała z prowadzenia programu z Joanną Horodyńską - "Gwiazdy na dywaniku". Zobacz:  Malinowska z Horodyńską oceniały razem gwiazdy. Karolina pierwszy raz o powodach swojej decyzji Ponadto gwiazda opowiedziała o prywatnych kwestiach związanych z dziećmi i mężem Olivierem Janiakiem . Malinowska zdradziła między innymi jak zaczęła się jej miłość do dziennikarza. Modelka była bardzo młoda i dla miłości postawiła wszystko na jedną kartę. Przyznała, że o tym, że są razem w dużej mierze zadecydował przypadek: Po pokazie Arkadiusa poznałam Oliviera. Wymieniliśmy się numerami telefonów, ale żadne z nas nie zadzwoniło, więc zadecydował za nas przypadek. Wysłałam SMS, myśląc, że do koleżanki, a odpisał właśnie on. Po pół roku znajomości się pobraliśmy. Miałam 21 lat i wtedy nic innego oprócz niego się dla mnie nie liczyło.  Romantycznie? Zobacz na Polki.pl: Karolina Malinowska: Macierzyństwo zamknęło jej drogę do kariery?     Malinowska na prezentacji płynów dla dzieci:

Karolina Malinowska o swojej urodzie
ONS
Newsy
Malinowska o swoim wyglądzie: Do piękności nie należę. Faceci się za mną nie oglądają
Czy dostawała niemoralne propozycje?

Karolina Malinowska choć jest matką trzech ruchliwych chłopców, bardzo stara się dbać o siebie. Była modelka regularnie ćwiczy z Ewą Chodakowską. Ostatnio pochwaliła się też jakich używa kosmetyków. Zobacz:  Karolina Malinowska pokazała bez jakich kosmetyków nie rusza się z domu Gwiazda udzieliła ostatnio szczerego wywiadu do najnowszego magazynu "Flesz", w którym co nieco opowiedziała o sobie i swoim życiu prywatnym. W rozmowie została poruszona również kwestia otrzymywania niemoralnych propozycji od wpływowych ludzi. Malinowska zauważyła jednak, że nie zdarzało się to, a ostatnio ktoś podejrzany do niej napisał na Facebooku per piękna, co ją mocno zdziwiło: Gdy zobaczyłam wiadomość od pana z arabsko brzmiącym nazwiskiem zaczyna się od słów: "Hello beautiful model Karolina", to od razu ją skasowałam. Uśmiałam się tylko, że jak ktoś zaczyna pisać do mnie per piękna, to już wiem, że chyba dobrze nie widzi. Mam świadomość, że do piękności nie należę. Nie jestem typem, za którym faceci nie oglądają się na ulicy. Byłam dobrą modelką, bo mam buzię, którą łatwo można zmienić. Podoba Wam się typ urody Karoliny? Zobacz: Janiak i Malinowska: Najpiękniejsze słowo świata "My"  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner