Olivier Janiak, Karolina Malinowska
ONS

Karolina Malinowska i Olivier Janiak spodziewają się czwartego dziecka?! Jest komentarz modelki!

Olivier Janiak, Karolina Malinowska
ONS

Karolina Malinowska jest w czwartej ciąży? Taka sugestia pojawiła się w najnowszym wydaniu magazynu "Życie na gorąco". W gazecie czytamy, że kształty modelki w ostatnim czasie wyraźnie się zaokrągliły szczególnie w okolicach brzucha i twarzy. Czyżby Karolina spodziewała się kolejnego dziecka? Malinowska i Janiak są już rodzicami trzech uroczych chłopców, lecz nigdy nie ukrywali, że chcieliby, aby w ich domu pojawiła się również mała dziewczynka. Czy postanowili wcielić te plany w życie? Jakiś czas temu Olivier mówił, że trójka dzieci to sporo obowiązków przede wszystkim dla Karoliny, więc na razie nie planują powiększenia rodziny. Teraz zmienił zdanie?

 

Karolina Malinowska i Olivier Janiak będą mieli czwarte dziecko?

Trójka chłopaków na razie jest wystarczająca. Moja żona też jest człowiekiem i trzeba dać jej pożyć. Nie jest tylko inkubatorem przyszłości dla narodu- mówił dziennikarz w jednym z wywiadów.

Czy zatem informacje gazety są prawdziwe? Jak udało nam się dowiedzieć, Karolina nie jest w ciąży. Modelka skomentowała nawet rewelacje kolorowej prasy na swoim koncie na Instagramie. Wstawiła śmieszne zdjęcie i napisała pod nim:

"Podobno przytyłam. W jakimś pisemku tak oznajmili. Ja tam niczego nie zauważyłam, a Wy?"

Karolina Malinowska przytyła
Instagram

 

Modelka od jakiegoś czasu walczy o powrót do swojej idealnej sylwetki sprzed ciąży, intensywnie trenuje po okiem Ewy Chodakowskiej oraz poddaje się zabiegom, które mają przywrócić jej figurze dawny kształt. Modelka chciałaby wrócić do formy sprzed ostatniej ciąży. Trzymamy kciuki, żeby jej się udało!

 

Zobacz też: Karolina Malinowska już tak nie wygląda! Jest krócej i jaśniej. Zobaczcie jej zdjęcie po metamorfozie.

 

Karolina Malinowska i Olivier Janiak mają już trzech synów.

Karolina Malinowska i Olivier Janiak na koncercie Radzimira Dębskiego
ONS

Już wkrótce w ich rodzinie pojawi się kolejne dziecko?

Karolina Malinowska, Olivier Janiak
ONS

 

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17