Korwin krytykuje Górniak
ONS

Górniak oddała hołd Przybylskiej po jej śmierci. Korwin wyśmiała pożegnalny wpis gwiazdy

Korwin krytykuje Górniak
ONS

Po śmierci Anny Przybylskiej, swój żal i smutek wyraziła większość polskich gwiazd i osób związanych z show-biznesem. Niemal każdy bez wyjątku uhonorował aktorkę symbolicznym wpisem, anegdotą czy wspomnieniem dotyczącym Ani. Wśród nich wyróżniała się emocjonalna notka Edyty Górniak, która była wstrząśnięta odejściem Przybylskiej. Przypomnijmy: "Była mi bliska, fotografowała ptaki, drzewa..."

Wpis wokalistki nie umknął uwadze Karoliny Korwin Piotrowskiej, która odniosła się do niego w swojej kolumnie w tygodniu "Wprost". Dziennikarka od lat nie szczędzi pod adresem Edyty mocnych słów i tym razem jest podobnie. Karolina jest bowiem zdania, że Górniak takimi wpisami jak ten o Ani Przybylskiej, potrafi "ośmieszyć najczystsze uczucia" i żałobę. Nawiązuje też do wpisów, które gwiazda umieściła po śmierci jej pierwszego menadżera.

Zobacz: Tak Edyta Górniak przeżywa śmierć menadżera
 

Edyta Górniak nadal w formie. I nadal zaskakuje swoistą kreatywnością. Najpierw poczuła się w obowiązku pożegnać zmarłą Annę Przybylską. Co prawda jej nie znała, ale była wstrząśnięta, jak pewnie wszyscy. Mało tego, pochwaliła się, że "fotografując drzewa, ptaki, fotografując życie na tej planecie, zatrzymywało Naszą uwagę to samo piękno". Czyli wspólnota estetyczna, sądząc po zdjęciach na Instagramie. Zaiste ma Edyta Górniak tę niezwykłą nawet jak na szołbiz umiejętność ośmieszania najczystszych uczuć i głębokiej żałoby - pamiętacie słynnego gołębia? - czytamy w "Bombie tygodnia".


Ma rację tak ostro krytykując Górniak?

Zobacz: Korwin popłakała się w DDTVN. Wystarczyło jedno pytanie Wellman

Gwiazdy o śmierci Anny Przybylskiej:

Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23