Karolina Korwin Piotrowska pisze kolejną książkę
Newsy

Karolina Korwin Piotrowska pisze kolejną książkę! Znamy tytuł i datę premiery!

O czym będzie?

Fani Karoliny Korwin Piotrowskiej z pewnością mają powody do radości, ponieważ dziennikarka pracuje nad trzecią książką. Po sukcesie "Bomby" i "Ćwiartki raz" przyszedł czas na kolejną ciekawą lekturę.

Tym razem prowadząca "Magiel towarzyski" postanowiła napisać o swoich ukochanych filmach. W rozmowie z nami dziennikarka zdradziła, że jej nowe dzieło będzie miało tytuł "Krótka książka o miłości", a przy jej pisaniu najbardziej chce skupić się na emocjach. Z pewnością będzie to coś innego niż dotychczasowe publikacje:

To będzie bardzo osobista, emocjonalna i ważna dla mnie książka, bo o mojej największej miłości, czyli o filmach. Kilka dni temu doszłam do wniosku, że to, że przeczytałam przez całe życie niemal wszystkie mądre książki o filmach nikogo nie obchodzi, że skupić się powinnam na emocjach. To będzie coś dla tych, którzy gubią się w powodzi propozycji filmowych, czuja, że chcieliby wiedzieć więcej, a nie lubią czytać długich, często mechanicznie kopiowanych z Wikipedii tekstów. Mój subiektywny wybór tego, co najlepsze w kinie polskim i światowym. Z uzasadnieniem. Wszystkie te filmy mam u siebie na półce, a więc ręczę za ich jakość, za emocje, których dostarczą, za wzruszenia. Wszystkie te filmy obejrzałam ostatnio jeszcze raz, by sprawdzić, czy nadal "działają". Nie wszystkie tytuły zdały ten test, a inne za to zachwyciły na nowo, okazały się wizjonerskie i ponadczasowe. Ta książka to będzie przewodnik, podręcznik dla tych, którzy będą chcieli ułożyć sobie playlistę dobrych, fajnych filmów. Nie całe życie, to już wiem na pewno, będę siedzieć w celebryckim światku. Powoli wracam do korzeni :) na swoich warunkach.

Niestety na premierę musimy jeszcze trochę poczekać, ponieważ przewidziana jest dopiero na listopad.


Zobacz: Karolina Korwin Piotrowska w szczerym wywiadzie: „Jestem hetero"
 Okładka książki "Krótka książka o miłość" Karoliny Korwin Piotrowskiej
ONS
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska pokazała okładkę nowej książki! To będzie hit! ZDJĘCIE
Karolina Korwin Piotrowska pokazała okładkę nowej książki! To będzie hit! ZDJĘCIE

Karolina Korwin Piotrowska pokazała okładkę swojej trzeciej książki pod tytułem "Krótka książka o miłości"! Krótka? To tylko zabawa słowem :) Patrząc na jej objętość możemy spodziewać się na pewno powyżej 500 stron! O czym? My już to wiemy. Nowość od Karoliny Korwin Piotrowskiej - "Krótka książka o miłości" Jest to osobista książka o największej pasji dziennikarki - filmie! Piotrowska wybrała najważniejsze i najlepsze obrazy, które przeszły do historii: Mój subiektywny wybór tego, co najlepsze w kinie polskim i światowym. Z uzasadnieniem. Wszystkie te filmy mam u siebie na półce, a więc ręczę za ich jakość, za emocje, których dostarczą, za wzruszenia. Wszystkie te filmy obejrzałam ostatnio jeszcze raz, by sprawdzić, czy nadal "działają". Nie wszystkie tytuły zdały ten test, a inne za to zachwyciły na nowo, okazały się wizjonerskie i ponadczasowe. Ta książka to będzie przewodnik, podręcznik dla tych, którzy będą chcieli ułożyć sobie playlistę dobrych, fajnych filmów. Nie całe życie, to już wiem na pewno, będę siedzieć w celebryckim światku. Powoli wracam do korzeni :) na swoich warunkach. - mówiła Karolina w rozmowie z Party.pl Poprzednie publikacje Karoliny - "Bomba. Alfabet polskiego szołbiznesu" oraz "Ćwiartka raz" były bestsellerami! Nowa książka Korwin Piotrowskiej - "Krótka książka o miłości" na pewno sprzeda się świetnie! My nie możemy się doczekać. Premiera - w lutym 2016!   Okładka nowej książki Karoliny Korwin Piotrowskiej     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Juz jest okładka Czekamy na luty...

Nowa książki Korwin Piotrowskiej
ONS
Newsy
Korwin zapowiada swoją nową książkę: Będzie jak dobry seks
Celebryci mogą już się bać?

Pierwsza książka Karoliny Korwin Piotrowskiej "Bomba" wywołała wielką burzę w polskim show-biznesie. Traktowała ona o najpopularniejszych polskich gwiazdach. Dziennikarka niektórym z nich nie szczędziła ostrej krytyki, a wydawnictwo stało się bestsellerem. Nic więc dziwnego, że Karolina poszła za ciosem i napisała kolejną publikację. Przypomnijmy: To będzie najgłośniejsza premiera tego roku. Korwin pokazała okładkę nowej książki "Ćwiartka raz" - taki tytuł nosi nowa książka Korwin Piotrowskiej, której premiera przewidziana jest już na 20 maja . Jak czytamy w "Viva! Exclusive" będzie to: Jest o Polsce, o mnie. O ludziach, którzy przez ostatnie 25 lat zbudowali fajny kraj. Każdy rozdział opowiada o jednym roku minionego ćwierćwiecza. O filmach, które warto sobie przypomnieć, o książkach, celebrytach. Sama Karolina zdradza w zapowiedzi wiele więcej: Na szczęście od trzech, czterech lat jest lepiej. Młodą polską muzykę mamy na europejskim poziomie. Kino też się podniosło, co mnie cieszy. Napisałam książkę pełną wspomnień. Myślę, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Chwilę przyjemności, jak w dobrym seksie! - pisze dziennikarka Szczerze mówiąc, Karolina wie jak podkręcić atmosferę. Czekamy na premierę. Kupicie? Zobacz: Korwin o skandalu z artykułem z "Glamour": W branży dominują kretyni Korwin o polskich celebrytach: 

Kulisy powstania nowej książki Karoliny Korwin Piotrowskiej
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Korwin o powstawaniu książki: Wyoutowałam się z życia towarzyskiego
Ile czasu pisała "Ćwiartkę raz"?

Tydzień temu na rynku ukazała się druga książka Karoliny Korwin Piotrowskiej "Ćwiartka raz". Dziennikarka, która słynie z ciętego języka i wygłaszania bezpardonowych opinii na temat show-biznesu i polskich gwiazd, zdecydowała się odbyć w sentymentalną podróż i opisać najważniejsze jej zdaniem wydarzenia, które miały miejsce na przestrzeni ostatnich 25 lat w Polsce. Skupiła się nie tylko na świecie gwiazd, co z pewnością ucieszy tych, którzy zarzucali jej, że zbyt wiele czasu poświęca celebrytom i ich życiu. Przypomnijmy: To najgłośniejsza premiera roku. Nowa książka Korwin już w sprzedaży Napisanie książki, która liczy ponad 800 stron z pewnością nie było rzeczą łatwą i zajęło Karolinie sporo czasu. W rozmowie z AfterParty.pl zdradziła, co właściwie skłoniło ją do takiego kroku i jak długo pracowała nad tym tytułem. Okazuje się, że pomysł, który narodził się w jej głowie, szybko doczekał się realizacji, bowiem wydawnictwo z którym współpracuje natychmiast podchwyciło jej pomysł.   Siedzieliśmy z moim przyjacielem na placu Zbawiciela, ja piłam kawę. I miałam wrażenie, że to może być świetny moment, bo jednak te dwadzieścia pięć lat to jest super czas i ja bym nie chciała, żeby to gdzieś tak przeszło. Potem jak pisałam "Bombę" i to kalendarium, które było maciupeńkie, uświadomiło mi, że może warto coś takiego napisać. I to był telefon do Prószyńskiego, oni od razu myk, robimy natychmiast. Od września to tak naprawdę trwało. - wyjaśnia.   Gromadzenie materiału było chyba najbardziej czasochłonnych procesem przy powstawaniu książki. Korwin spędziła długie godziny w bibliotece, gdzie przeglądając archiwalne wydania prasy, wybierała najciekawsze fragmenty. Kierowała się przy tym jasnym kluczem, ponieważ chciała, żeby "Ćwiartka raz" zawierała tylko prawdziwe informacje oraz...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner