Karolina Korwin-Piotrowska krytykuje Krzysztofa Gojdzia

Karolina Korwin Piotrowska ostro o rankingu "kobiet do poprawki" doktora Gojdzia: "Poniżające i ohydne"

Karolina Korwin-Piotrowska krytykuje Krzysztofa Gojdzia

Karolina Korwin Piotrowska ostro krytykuje ranking doktora Krzysztofa Gojdzia. Dziennikarka zabrała głos w sprawie wpisu specjalisty medycyny estetycznej, który na swoim profilu na Facebooku wybrał pięć kobiet związanych z polską polityką, które według niego powinny zadbać o swój wygląd. Karolina Korwin Piotrowska nie ukrywa oburzenia rankingiem lekarza gwiazd.

Pytacie od wczoraj, co ja na to, a więc proszę: to jest seksistowskie, poniżające i ohydne. Można kogoś nie lubić politycznie, ale dyskutuje się na argumenty merytoryczne, a nie krytykuje publicznie, w niefajny sposób wyglądu. No chyba że dla lajków - napisała na Facebooku.

Kontrowersyjny ranking w którym doktor Gojdź na pierwszym miejscu wymienił nazwisko Krystyny Pawłowicz i napisał wprost, że nawet on sam nie jest w stanie jej pomóc - wywołał spore emocje również wśród jego fanów. Pod wpisem pojawiły się głosy oburzonych internautów, którzy krytykują dr Gojdzia. Jak odpowiedział im znany lekarz?

Panie doktorze, z całym szacunkiem i ogromną sympatią dla Pana, ale taki tekst cyt. "(hmmmm... chyba przegiąłem... nawet ja nie dam rady pomóc..)" nie przystoi lekarzowi- napisała jedna z jego fanek.

dziękuję za komentarz. Wiem że nie mieszczę się swoją osobowością w "ramach" lekarza z przychodni. Wiem że się różnię, ale jestem sobą i takim chcę pozostać... Ściskam słonecznie- odpisał Krzysztof Gojdź.

A Wy co sądzicie o rankingu lekarza gwiazd? Zgadzacie się z opinią Karoliny Korwin Piotrowskiej, że Krzysztof Gojdź przesadził?

 

Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska dostaje niewybredne pogróżki od... obrońcy Violi Kołakowskiej! Wystąpi o ochronę?

 

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje ranking Krzysztofa Gojdzia.

Dziennikarka oceniła kontrowersyjny wpis lekarza gwiazd.

Krzysztof Gojdź przesadził?

Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06