Karolina Korwin Piotrowska odpowiada Pazurze
ONS

Korwin Piotrowska mogła zgłościć Pazurę do sądu. Sprawę rozwiązała zupełnie inaczej

Karolina Korwin Piotrowska odpowiada Pazurze
ONS

Karolina Korwin Piotrowska nie ma problemu, aby podzielić się swoją opinią publicznie, co często przysparza jej wielu wrogów. Często gwiazdy pozostawiają jej komentarze bez odzewu, ale Cezary Pazura nie wytrzymał i mocno skrytykował dziennikarkę, kiedy ta rozpisywała się o metamorfozie jego żony. Zobacz: Tak ostro jeszcze nie było! Pazura o Korwin: Żyje z mojej pracy. Matka chrzestna hejtu

Prowadząca "Magiel towarzyski" wspomniała o tym incydencie w swojej rubryce we "Wprost", gdzie poprosiła o adres, na który mogłaby mu wysłać swoją książkę, którą gwiazdor wyśmiał. Ponadto skrytykowała ostatnie działania Pazury, wróżąc mu upadek kariery:

Pewien były gwiazdor poświęcił mi długi wpis na Facebooku. To smutne, że kariery się tak kończą. Najpierw występami dla emerytów zachęcającymi do kupna drogich garnków, a potem ordynarnym i  nieprawdziwym wpisem w internecie. Zamiast jednak dawać sprawę do sądu, choćby na podstawie art. 216 k.k, proszę o adres, na który mogę mu przysłać moją książkę, pt. "Ćwiartka raz". Wbrew temu, co ów pan stwierdził, nie jest ona zbiorem plot ze śmietnika, a jej fani są umazani w gównie, jak poetycko raczył napisać, obrażając kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy ją kupili. Żeby ją dokładnie przeczytał i więcej nie ośmieszał już siebie ani rodziny, której - jak twierdzi - broni i którą tak  kocha. 


Po czyjej jesteście stronie?

Zobacz: Książki Korwin to bestsellery. Zdradziła o czym będzie następna
 

Karolina Korwin Piotrowska promuje książkę w Empiku w Akradii


Edyta Pazura i Cezary Pazura na premierze filmu Bogowie

 

Korwin Piotrowska w nowej fryzurze:


 

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43