Karolina Korwin Piotrowska nabija się z Szulim
ONS

Korwin dogadała Szulim na temat związku z milionerem. Agnieszka musiała zareagować

Karolina Korwin Piotrowska nabija się z Szulim
ONS

Żaden związek, jak Agnieszki Szulim z milionerem, Piotrem Woźniakiem Starakiem, nie wzbudza tak ogromnego zainteresowanie mediów. Gwiazda TVN pokazała się z producentem filmowym do tej pory tylko raz podczas premiery jego filmu. Para wywołała wielkie zamieszanie. Przypomnijmy: Szulim PIERWSZY raz publicznie z milionerem. Zakochani wzbudzili prawdziwą sensację

Nie da się ukryć, że to temat numer jeden w prasie. Co ciekawe, Agnieszka w ogóle nie wypowiada się w tej kwestii, choć w swoim programie "Na językach" z chęcią śledzi i komentuje życie innych gwiazd. W ostatnim odcinku doszło jednak do małego przełomu. Kiedy była mowa o Sarze Mannei, która z chęcią chwali się tym, ile wydaje na ciuchy, Karolina Korwin Piotrowska w pewnym momencie oznajmiła:

Sarę stać na to, żeby być kontrowersyjną. Ona ma po prostu ''''wywalone'''' na ten cały show-biznes. (...) Ona musi wzbudzać potworne emocje u tych panien, które mają wszystko ometkowane, wszystko pożyczone. Stoją na tych ściankach i wypinają się jak idiotki, a nagle wychodzi taka Mannei, która ma swoje.Kupione za pieniądze Boruca, ale on tego nie ukradł. Ona musi straszne wkurzać. Wszystkich zaskoczyło to, że ona powiedziała to, o czym wszyscy wiedzą, mówią po kątach, a ona powiedziała to bez obciachu - stwierdziła Korwin.


Wywiązała się z tego mała dyskusja, w której dziennikarka umiejętnie wbiła szpilę Agnieszce:

Szulim: My też w programie mówimy to często.
Korwin: No tak, ale my nie mamy torebki ''''Birkina'''' za 40 tysięcy, chociaż niektóre z nas może już mają.
Szulim: Ja tylko ostrzegam, że w przyszłym tygodniu przy tym stole możemy się spotkać w innym składzie.Robi się coraz ciekawiej.

Zobacz: Szulim jak Doda. Zrobiła wyjątkowy tatuaż z inicjałami milionera
Agnieszka Szulim z milionerem w kinie:

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04