Karolina Korwin Piotrowska w szarym płaszczu

Karolina Korwin Piotrowska nie wytrzymała: “zamiast mi grozić śmiercią, odlajkujcie ten fan page”

Karolina Korwin Piotrowska w szarym płaszczu

Karolina Korwin Piotrowska znów ostro! Tym razem poszło o syryjskie sieroty, które polski rząd uznał za "zagrożenie bezpieczeństwa". Sprawa wywołała burzę na jej fanpage'u!

Karolina Korwin Piotrowska znana jest z ostrego języka. A ten przysparza jej tak oddanych fanów, jak i zaciekłych wrogów. Dziennikarka nie stroni od kontrowersyjnych tematów, komentując je często w bezkompromisowy sposób. Tak było również w sprawie dziesięciorga dzieci-sierot z Aleppo, które chciał przyjąć w Sopocie prezydent tego miasta, Jacek Karnowski. Według przekazów medialnych, wysłał w tej sprawie pismo do Beaty Szydło. Jednak został poinformowany, że nie może sprowadzić małych uchodźców ze względu na “zagrożenie bezpieczeństwa”.

 

Korwin Piotrowska o syryjskich sierotach

Informację, która wywołała powszechne oburzenie w kraju, skomentowała też Korwin Piotrowska. A właściwie wygarnęła, i to ostro!

to jest tylko DZIESIĘCIORO DZIECI, SIEROT Z ALEPPO!

klękać, modlić się, łapać hostię, przymilać sie do księży jest łatwo. zrobić cokolwiek, co potwierdzi wasze malowane chrześcijanstwo i ostentacyjną acz jak widać gówno wartą miłość bliźniego- jest trudniej, prawda?

DZIESIĘCIORO MAŁYCH DZIECI...

Nie życzę wam źle, ale karma wraca. nie macie pojęcia o Bogu, sumieniu i empatii. gówno was obchodzą inni. nie tylko jesteście głupi, ksenofobiczni, nietolerancyjni, zawistni i pozbawieni wyobraźni. 

jesteścIe ZŁYMI LUDŹMI. - napisała (pisownia oryginalna)

Ostra wypowiedź wzbudziła jeszcze ostrzejsze reakcje. Obserwatorzy jej profilu w ogromnej części zgadzają się z dziennikarką. Jednak są i głosy mocno krytyczne, a wręcz obraźliwe. I na te, w kolejnym swoim wpisie, odpowiada Karolina Korwin Piotrowska. Już spokojniej:

Moi Drodzy,

jeśli nie podoba się Wam moje zdanie w kwestii dzisięciorga dzieci, sierot z Aleppo, ktore mogą zostać uznane u nas za terrorystów i nie pomożemy im, choć nas na to stać i podobno jesteśmy chrześcijanami, Matka Boska jest Królową a Chrystus jest Królem, to zamiast mnie wyzywać od najgorszych, zasranych, niedopchanych celebrytek i mi grozić śmiercią, odlajkujcie ten fan page. Tak bedzie najlepiej. 

W przeciwnym razie ja was wyrzucę. Zablokowałam juz kilkadziesiąt osób, mogę więcej. To mój teren. Moje zasady. Proste.

Peace&Love

A Wy jak myślicie, kto ma rację?

 

Oto oryginalne wpisy dziennikarki:

Więcej na temat Karolina Korwin Piotrowska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13