Karolina Korwin Piotrowska o Patty i Angelice Fajcht
ONS/dziendobry.tvn.pl

Korwin o Patty i Fajcht: Klientki niewidomego chirurga plastycznego

Karolina Korwin Piotrowska o Patty i Angelice Fajcht
ONS/dziendobry.tvn.pl

Hitu ubiegłego tygodnia długo nie przebije nic. Występ Patty w "Dzień Dobry TVN" wywołał zainteresowanie o jakim marzą najbardziej wytrwałe gwiazdy show-biznesu. O fatalnym show zaprezentowanym w śniadaniówce pisały wszystkie czołowe serwisy internetowe w Polsce, a Angeliką Fajcht "grającą" na gitarze zainteresowały się nawet zagraniczne serwisy. Publikacje w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Anglii czy Indiach to tylko nieliczne o których wiemy. Zobacz: Sukces czy obciach? światowe media o Fajcht

Teraz kilka centrymetrów w swojej cotygodniowej rubryce "Bomba tygodnia" na łamach "Wprost" postanowiła poświęcić "seksownemu" trio Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka oceniła występ tak samo jak inni - na "nie".

- W "DDTVN" rozegrał się estetyczny dramat. Pokazano w nim trzy panie, w tym niejaką Patty, które wyglądają jak klientki niewidomego chirurga plastycznego. Udawały, że śpiewają do tekstu "nanana", grając na klawiszach i gitarze. Polska zalała trio zasłużonym hejtem, ale w ciągu kilku godzin wszyscy usłyszeli o Patty. Okazało się, że miała to być prowokacja estetyczna i test na poczucie humoru. Gitarzystka zespołu, niedoszła "top model", ujawniła skromnie w tabloidzie: "Jestem modelką, miałam pięknie wyglądać, a gitara była dla ozdoby. Wykonałam swoje zadanie perfekcyjnie?". Słowo "piękne" najwyraźniej wymaga od dzisiaj nowej definicji.


Ciekawe czy Patty wyśle do Karoliny wiadomość na Facebooku, tak samo, jak do innych koleżanek? Przypomnijmy: "Utuczona szmiro, zazdrość cię zżera!"Fajcht i Patty odcinają kupony od sławy na Fashion Weeku:

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59