Korwin wspomina kolację ze Steczkowską
ONS

Korwin o Steczkowskiej: Nienawidzę jej. Byłam z nią na kolacji i...

Korwin wspomina kolację ze Steczkowską
ONS

Nie ma wątpliwości, że Justyna Steczkowska może pochwalić się jednym z najlepszych ciał w polskim show-biznesie. Gwiazda często wybiera kreacje, które podkreślają jej doskonałą figurę i zgrabne nogi, a jest to tym bardziej imponujące, że ma trójkę dzieci, a w sierpniu skończyła 42 lat. Wciąż jednak zachwyca. Przypomnijmy: Steczkowska na imprezie kliniki medycyny estetycznej. W kreacji z odważnym rozcięciem

Taką opinię podziela z pewnością Karolina Korwin Piotrowska. W ostatnim odcinku "Magla Towarzyskiego" dziennikarka podczas przeglądu prasa trafiła na artykuł opatrzony seksownym zdjęciem Justyny z jednego z koncertów. Korwin określiła jej ciało najlepszym w branży i przy okazji zdradziła, że była kiedyś z nią na kolacji. Karolina z uśmiechem przyznała, że Steczkowska nie żałowała sobie kolejnych dań, co przy jej figurze może dziwić.
 

Proszę bardzo, tak się wygląda, jak się je pieczony w domu chleb. Justyna Steczkowska- najlepsze ciało polskiego show-biznesu. Widziałam się z nią niedawno i jej nienawidzę. Byłam z nią kiedyś na kolacji, ja zjadłam jak niedożywione dziecko z Sudanu, a ona jedno danie, drugie danie, a potem jeszcze dobiła się lodami (śmiech) - wspomina Korwin.


Nas ta anegdota niesamowicie rozbawiła. Myślicie, że pieczony chleb jest jej sekretem? ;)

Zobacz: Steczkowska pokazała swój obiad. Przygotowali go jej synowie

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04