Angelina Jolie zainspirowała Korwin Piotrowską
ONS

Korwin o matektomii Angeliny: Mogę być zagrożona rakiem

Angelina Jolie zainspirowała Korwin Piotrowską
ONS

Decyzja Angeliny Jolie o usunięciu obu piersi ze względu na ryzyko zachorowania na raka wywołało medialną burzę na całym świecie. Odważny krok aktorki jest komentowany nieprzerwanie już od kilku dni przez wszystkie media, również krajowe. Przypomnijmy: Szok! Angelina Jolie USUNĘŁA obie piersi

Zabieg gwiazdy był też komentowany we wczorajszym odcinku "Na językach". W pochwałach nad Angeliną rozpływała się Karolina Korwin Piotrowska, która zwróciła uwage, jak duży wydźwięk społeczny miała jej decyzja. Przyznała, że aktorka zainspirowała ją do tego, żeby też zrobić sobie badanie genetyczne, które określi procentowo prawdopodobieństwo zachorowania.
 

Jest "Angelina effect", jak na tej okładce Time'a. Nagle się okazuje, że na świecie pełnym wojen i różnych dziwnych historii, mówi się teraz o zdrowie, o nowotworze, o zapobieganiu, jak z tym walczyć i że nie jest to takie nieosiągalne. Mi też zmarła mama na raka i mam świadomość tego, że mogę być zagrożona i ja się zaczęłam naprawdę zastanawiać, czy by sobie nie zrobić tego badania - wyznała.


Nie wszyscy jednak podzielają zachwyt nad krokiem, na który zdecydowała się Angelina Jolie. Skrytykowały ją za to m.in. Aneta Kręglicka i Anna Popek:

>>> Kręglicka ostro o Jolie: Nie podziwiam jej! Mammografii nie robię!
>>> Popek krytykuje Angelinę: Była zdesperowana!

A wy co sądzicie o całej sprawie? Nagłaśniając swój przypadek Angelina pomogła kobietom na całym świecie?

Zobacz też zdjęcia Angeliny Jolie w obozie dla uchodźców:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03