Korwin Piotrowska o Szulim i Żakowskim
ONS/Flesz

Korwin o Szulim i Żakowskim: Czeka nas wiele erotycznych zaskoczeń

Korwin Piotrowska o Szulim i Żakowskim
ONS/Flesz

Od jakiegoś czasu na łamach tygodnika "Wprost" swoją stronę ma Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka z przymrużeniem oka komentuje najciekawsze wydarzenia w show-biznesie. Tym razem pod lupę wzięła m.in. związek Agnieszki Szulim i Macieja Żakowskiego, który wczoraj oficjalnie potwierdził "Flesz". Zobacz: Te zdjęcia Szulim i Żakowskiego mówią wszystko!

Korwin nawiązała do wcześniejszej spekulacji prasy na temat romansu Szulim i Nergala. Zapewniła też, że czeka nas sporo emocji związanych z nową relacją prowadzącej "Na językach".

- Najpierw zestawiono ją medialnie z "Czarnym aniołem ruch...ia", czyli Nergalem, z którym zdjęcie Szulim ma na Facebooku. Potem się okazało, ze Szulim rzuciła Nergala dla syna Jacka Żakowskiego, z którym na zdjęcie na FB. Szulim więc rozkochuje, a potem rzuca i ma na pamiątkę fotki ze swoimi ofiarami na portalu. Widziałam ten profil. Czeka nas wiele zaskoczeń erotycznych Agnieszki, której gratuluję "znajomych", donoszących na nią do mediów.


Czekamy więc na zaskoczenia i kolejne wiadomości od życzliwych wirtualnych przyjaciół, których przy okazji pozdrawiamy i dziękujemy za ostatni donos :) Przypomnijmy: Tak Szulim imprezuje z Żakowskim i Nergalem

Tak mieszka Agnieszka Szulim:

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51