Karolina Korwin Piotrowska w szarym płaszczu

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Woźniak-Starak, Lis i Rozenek! "Może mniej lansu?!" Mocne słowa!

Karolina Korwin Piotrowska w szarym płaszczu

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Agnieszkę Woźniak-Starak, Hannę Lis i Małgorzatę Rozenek-Majdan! Dlaczego? Wcześniej dziennikarka bardzo chwaliła gwiazdy, a nawet sama pokazywała się z nimi w telewizji deklarując, że są bardzo prawdziwe i spontaniczne. Teraz jednak zaszły Karolinie Korwin Piotrowskiej za skórę! Wszystko przez występ w weekendowym wydaniu "Dzień Dobry TVN".

Małgorzata Rozenek-Majdan, Hanna Lis i Agnieszka Woźniak-Starak w sobotę pojawiły się w programie śniadaniowym, aby opowiedzieć o przyjaźni, która połączyła je na planie "Azji Express". TUTAJ ZOBACZ, CO DOKŁADNIE POWIEDZIAŁY! Tak zwane "trojaczki show-biznesu" deklarowały, że uczestnicy bardzo się zintegrowali, ale "poza jedną osobą". Mówiąc to miały na myśli oczywiście Renatę Kaczoruk, która objawiła się w show jako czarny charakter. Karolina Korwin Piotrowska nie popiera jednak tego typu zachowania, zwłaszcza w telewizji:

Szczerze? Zaczyna mi się robić słabo, kiedy to widzę, Dorośli ludzie, a zachowują się jak dzieci w piaskownicy. Za chwilę, jeśli znowu zobaczę coś takiego, chyba założę fan club Renulki. Dla zasady. Karma wraca, nawet jeśli jesteś trojaczkiem, kurde, może trochę mniej lansu, a więcej kobiecej solidarności, co?

Zgadzacie się z Karoliną Korwin Piotrowską?

 

Zobacz: Rozenek przyznała, że polubiła Agnieszkę Woźniak-Starak, kiedy ta złamała regulamin w "Azja Express"!

 

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Małgorzatę Rozenek, Hannę Lis i Agnieszkę Woźniak-Starak.

Karolina Korwin Piotrowska w szaliku

 

"Trojaczki show-biznesu" skrytykowały w "Dzień Dobry TVN"

Hanna Lis o Małgorzacie Rozenek

 

Dziennikarka skrytykowała je na Facebooku

Wpis Karoliny Korwin Piotrowskiej na Facebooku

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01