Korwin krytykuje Górniak
ONS

Górniak wykorzystuje syna do zarabiania pieniędzy? Korwin ma swoją teorię

Korwin krytykuje Górniak
ONS

Edyta Górniak najbliższe tygodnie spędzi w panelu jurorskim piątej edycji The Voice. Gwiazda przyjęła zaproszenie producentów mimo napiętego grafiku związanego z nagrywaniem kolejnej płyty. W związku z nawałem pracy, diwa stara się spędzać każdą wolną chwilę z synem. Podczas jednej z wizyt na Mazurach, gdzie z dziadkami odpoczywa Allan, Edyta zadzwoniła do Radia Zet. Przypomnijmy: Górniak zadzwoniła do radia. Opowiedziała o wakacjach z synem

W spontaniczność takiego gestu nie wierzy Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka odniosła się do telefonu Górniak w swojej kolumnie "Bomba Tygodnia" publikowanej we "Wprost". Korwin ironizuje w niej, że rozmowa Edyty z dziennikarzem o wakacjach z synem jest chronieniem jej prywatności. Idzie też o krok dalej - jej zdaniem telefon był wykonany z myślą o promocji programu, ale efekt był odwrotny do zamierzonego.
 

Nie ma to jak oryginalna promocja programu, w którym się występuje. Edyta Górniak, jurorka The Voice of Poland, spontanicznie zadzwoniła do radia, które jest patronem programu, i opowiedziała o tym, jak spędza wakacje z synem na Mazurach. "Przyjechałam go wycałować, bo za chwilę zaczynamy pierwsze przesłuchania w The Voice, więc zanim jeszcze usiądę na tym fotelu i się do niego przykleję na paręset godzin, to chciałam go wycałować, więc przyjechałam do niego". Jak mniemam, cała ta akcja miała na celu dalsze ostentacyjne, konsekwentne chronienie prywatności swojej i swojego syna przed mediami. Brawo. Strach się bać, co będzie dalej. Czy telefon E.G. zachęcił kogoś do oglądania programu? Mnie raczej przeraził - pisze Karolina we "Wprost".


Zgadzacie się z nią? To była spontaniczna rozmowa czy zabieg marketingowy?

Zobacz: Tego jeszcze nie było. Surowa Horodyńska oceniła styl syna Górniak

Edyta Górniak i pozostali jurorzy na planie The Voice:

Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30