Korwin komentuje występy Skrzyneckiej w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS

Tego jeszcze nie było! Korwin komplementuje Skrzynecką

Korwin komentuje występy Skrzyneckiej w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
ONS

Katarzyna Skrzynecka po zakończeniu swojego udziału w "Tańcu z Gwiazdami", długo czekała na kolejny duży projekt telewizyjny. W końcu przyszła propozycja z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", którą bez wahania przyjęła, choć pojawiało się wiele sceptycznych głosów. Ryzyko się opłaciło. Przypomnijmy: Złoty czas dla Skrzyneckiej dzięki udziałowi w "TTBZ". Jest zasypywana ofertami

Teraz do chóru zachwyconych dołączyła Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka w najnowszym "Wprost" chwali Skrzynecką i nie ukrywa, że nie jest zdziwiona jej efektownymi występami, bo nigdy nie wątpiła w jej umiejętności sceniczne. To o tyle ciekawa opinia, że w swojej pierwszej książce, Korwin nie umieściła Skrzyneckiej wśród opisywanych gwiazd, tłumacząc, że po prostu na to nie zasługuje, bo jest bezbarwna. Przypomnijmy: "Skrzynecka nic nie znaczy w show-biznesie"


Coraz więcej emocji wzbudza program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". A szczególnie udział w nim Katarzyny Skrzyneckiej. Ludzie są zdziwieni, że ona tyle potrafi. Naprawdę? Może nie jestem wielką fanką jej obecności medialnej, bo ma skłonność do dzielenia się zbyt wieloma szczegółami z życia prywatnego, ale w kwestii jej umiejętności nic mnie nie dziwi. Wszak Skrzynecka to estradowa zwierzyna najwyższej klasy, która śpiewa, tańczy, rozbawia i wszystko to bez zadyszki - czytamy we "Wprost".


Korwin jest też zdania, że dobra prasa Skrzyneckiej po występach w "TTBZ" może w końcu odczarować jej niezbyt pozytywny wizerunek spowodowany udziałem w reklamie pasztetów, do którego często odnoszą się internauci.


Może dojść na naszych oczach do ciekawej sytuacji - po latach pasztet kojarzyć się zacznie fajnie i ktoś wreszcie da pani Katarzynie możliwość regularnego pokazania tego, co umie, na jakiejś antenie. Bo, jak widać, umie sporo, wzbudzając niedowierzanie i autentyczny podziw - tłumaczy Korwin.


Jedno jest pewne - jeśli Korwin chwali Skrzynecką to rzeczywiście musiało się wydarzyć coś niesamowitego.

Zobacz: Skrzynecka zarabia najwięcej w "TTBZ"? Produkcja komentuje

Metamorfozy Skrzyneckiej i innych gwiazd w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo":

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08